Vážení zákazníci, vlivem sezónního vytížení může u našich dopravců docházet ke zpoždění dodání Vaší objednávky. Prosíme Vás o shovívavost a pochopení. Všichni dělají maximum. Děkujeme.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Michelin Agilis Crossclimate

Rozměry
Šířka
195
Profil
65
Průměr
R16
104R
C

Pneumatika Michelin Agilis Crossclimate je číslo jedna z hlediska životnosti mezi letními, zimními a celoročními pneumatikami. Kilometrový proběh vyšší minimálně o 35 % v porovnání s průměrnou kilometrovou životností letních,...
Více informací

Celoroční -33%
Agilis Crossclimate

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Celoroční -33%

Pneumatika Michelin Agilis Crossclimate je číslo jedna z hlediska životnosti mezi letními, zimními a celoročními pneumatikami. Kilometrový proběh vyšší minimálně o 35 % v porovnání s průměrnou kilometrovou životností letních, zimních a celoročních pneumatik konkurenčních značek Na každých 100 000 km se ušetří v průměru 4 pneumatiky. Homologovaná pro užití v zimních podmínkách. Větší kontrola nad řízením: Lepší jízdní stabilita ve všech zimních podmínkách. Větší bezpečnost: Zkracuje brzdnou dráhu na a mokré vozovce i na zasněžené vozovce o několik metrů. Zesílená stavba pro větší odolnost.

Jedinečný dezén ve tvaru písmena V s velkými dezénovými bloky a širokými drážkami pro maximální záběr na sněhu, v blátě, na trávě a na štěrku. Jedinečný dezén ve tvaru písmena V s masivními dezénovými bloky pro maximální záběr v blátě na trávě i na štěrku. Větší mobilita: Efektivnější záběr na sněhu a ledu. Výjimečná přilnavost na mokrém povrchu: klasifikační třída A v brzdění na mokru v létě i v zimě. Vynikající záběr na sněhu, homologace 3PMSF. Optimální záběr v každém typu terénu. Směs pryže odolná vůči oděru, která vychází z inovativní technologie užité u nákladních pneumatik. Speciální ochranné štíty, které chrání bočnice pneumatiky před poškozeními. Lídr v brzdění na suchém povrchu mezi letními, zimními a celoročními pneumatikami. Výjimečná přilnavost na mokrém povrchu.

Michelin Agilis Crossclimate pneumatika pro užitková vozidla. Vyšší kilometrový proběh v porovnání s průměrnou kilometrovou životností letních, zimních i celoročních pneu. Výkonnost s maximální bezpečností. Nadstandardně dlouhá životnost a palivová úspornost typická pro všechny pneumatiky MICHELIN. Bezpečnost ve všech povětrnostních podmínkách. Výborný záběr na sněhu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru