Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Zesílená
    RunFlat

Continental SportContact 6 SSR

Rozměry
Šířka
255
Profil
30
Průměr
R20
92Y
Run Flat,FR

Pneumatiky Continental SportContact 6 jsou synonymem pro optimální přenos výkonu, dokonalou adhezi a manévrovatelnost na suchu či mokru. Chcete-li plně využít potenciál vašeho sportovního vozu, pneumatika SportContact 6 byla navržena...
Více informací

Letní -47%
SportContact 6 SSR

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -47%

Pneumatiky Continental SportContact 6 jsou synonymem pro optimální přenos výkonu, dokonalou adhezi a manévrovatelnost na suchu či mokru. Chcete-li plně využít potenciál vašeho sportovního vozu, pneumatika SportContact 6 byla navržena tak, aby splňovala přísné požadavky a poskytovala potěšení z jízdy. Black Chilli směs pro přilnavost, Force Vectoring dezén pro maximální kontrolu, Aralon350™ - zajišťující maximální stabilitu při vysokých rychlostech až do 350km/h.

Vnejší i vnitřní ramenní oblast dezénu dostála inovací, které zajišťují nejvyšší přesnost řízení, snižují účinek negativních bočních sil v zatáčkách a pokročilý Macro Block Design zajistí bezpečí a kontrolu při jakémkoliv manévru. Celkovou stabilitu výrazně podporují tuhá středová dezénová žebra a asymetrický profil drážek. CS (Conti Seal) technologie dokáže sama opravit propichy způsobené hřebíky nebo podobnými špičatými předměty až do průměru 5mm.

Certifikát

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru