Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Continental UltraContact

  • Přejít na testy pneumatiky
Rozměry
Šířka
205
Profil
55
Průměr
R16
91H
FR

Určitě si více užíváte radost a zábavu při řízení auta než starosti spojené s výběrem nových pneumatik, pneumatiky Continental UltraContact se směsí YellowChili a optimalizovaným dezénem přináší mimořádně vysoký kilometrový...
Více informací

Letní -44%
UltraContact

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -44%

Určitě si více užíváte radost a zábavu při řízení auta než starosti spojené s výběrem nových pneumatik, pneumatiky Continental UltraContact se směsí YellowChili a optimalizovaným dezénem přináší mimořádně vysoký kilometrový výkon a bezpečnou a klidnou jízdu, nákup nových pneumatik nebudete muset řešit opravdu hodně dlouho. Bez ohledu na počasí – ať svítí slunce nebo padá déšť, vysoký počet lamel, které mají unikátní tvar, zvyšuje účinnost odvádění vody, snižuje riziko vzniku aquaplaningu a zkracuje brzdnou dráhu pneumatik Continental UltraContact v dešti. Spolehněte se na pozoruhodnou odolnost plášťů UltraShield. Užijte si mimořádný kilometrový výkon pneumatik Continental UltraContact díky zbrusu nové směsi YellowChili. Řízení je radost, když víte, že vás skoro nic nezastaví, pneumatiky Continental UltraContact jsou vyvinuté tak, že vás v tomto pocitu podpoří. Univerzální konstrukce s odolným pláštěm UltraShield zajistí skvělou ochranu pneumatik Continental UltraContact proti poškození, přejeme vám hodně pohodových kilometrů na všech cestách, perfektních, ale i méně dokonalých. Speciální tlumení hluku v dezénových drážkách pak zajištuje i výrazné snížení hlučnosti, každá jízda bude bezpečná a komfortní. Zažijte přesvědčivý výkon pneumatik Continental UltraContact na mokré vozovce a nízkou hlučnost, náš recept na radost z jízdy, která vydrží mimořádně dlouho. Cesty plné výmolu pneumatiku Continental UltraContact nezdolají.

Nevyrábí pouze pneumatiky Continental, ale pod koncern spadají i značky jako je Barum, General Tire, Uniroyal, Dunlop, Matador atd. Co se týče pneumatik, tato společnost v mnoha ohledem udávala směr a zajistila si výhradní postavení na trhu. Vyznačují se vysokou kvalitou, ale i cenou. V roce 1934 si nechala patentovat bezdušovou pneumatiku. Společnost Continental byla založena již v roce 1871 v Hanoveru, tehdy se společnost zaměřovala na výrobu tlumičů pro podkovy a také celogumové obruče pro povozy, později vyráběla pneumatiky na kola a v této výrobě byla první na světě. Patří k předním dodavatelům automobilového průmyslu, podílela se třeba na projektech Formule 1. V současné době je společnost Continental druhým největším výrobcem pneumatik na celém světě, zaměstnává kolem 150 000 lidí. Pneumatiky Continental se řadí bezpochyby k nejbezpečnějším pneumatikám. Společnost Continental se snaží neustále pneumatiky inovovat, jde s dobou a své výrobky zdokonaluje dle nejnovějších trendů. V řadě testů pneumatik figurují pneumatiky Continental na předních místech. Oproti konkurenci jsou tyto pneu cenově náročnější, avšak kvalita je nespočetně vyšší. Jako první přišel Continental s výrobou zimních pneumatik na nákladní automobily. Většinou se setkáme s kladnými ohlasy od těch, kteří s pneu Continental mají zkušenosti. Od svého založení v roce 1871, Continental pracuje na jednom cíli: Zajišťovat bezpečnost na silnicích bez kompromisů, s komfortem a potěšením. Od první pneumatiky na světe se vzorkem běhounu až po vizionářskou Conti.eContact a inovace v automotivní bezpečnosti – více než 140 let, neustále rozvíjíme naše zkušenosti v mobilitě, dopravě a procesech.

Certifikát
Nahoru