Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Japonská kvalita

Falken SN110

Rozměry
Šířka
145
Profil
65
Průměr
R15
72T

Pneumatika Falken Sincera SN110 má nízkou hladinu hluku i při vyšších rychlostech, dobrou trakci, kilometrový výkon a dobré jízdní vlastnosti na mokru. Pneumatiky jsou vhodné pro osobní vozidla a SUV....
Více informací

Letní -16%
SN110

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -16%

Pneumatika Falken Sincera SN110 má nízkou hladinu hluku i při vyšších rychlostech, dobrou trakci, kilometrový výkon a dobré jízdní vlastnosti na mokru. Pneumatiky jsou vhodné pro osobní vozidla a SUV. Nízká hlučnost pneumatiky Falken Sincera SN110 je ohleduplná k okolí, což ocení především obyvatelé měst.

Díky nízkému valivému odporu dochází k výrazné úspoře paliva a nízkému opotřebení samotné pneumatiky Falken Sincera SN110. V přilnavosti za mokra dosahuje hodnocení A, čímž se řadí mezi nejlépe hodnocené letní pneu na trhu. Pneumatika Falken Sincera SN110 skvěle přilne k suché i mokré vozovce a zajistí vám kratší brzdnou dráhu. Pneumatika Falken Sincera SN110 vyniká skvělou přilnavostí za mokra, čímž pomáhá předcházet aquaplanningu. Šetří spotřebu pohonných hmot.

Pneumatiky Falken se začaly vyrábět v roce 1983 v Japonsku a rychle se dostaly do podvědomí jako pneumatiky používané v náročných automobilových závodech typu Le Mans. U nás nejsou pneumatiky Falken příliš rozšířené. Dnes se pneumatikářská firma Falken specializuje na produkty v oblasti rychlé jízdy.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru