Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Fulda EcoControl HP2

  • Přejít na testy pneumatiky
Rozměry
Šířka
215
Profil
65
Průměr
R16
98V

Nový tvar dutin a vysoká tuhost pneumatiky Fulda EcoControl HP 2 vytváří stopu zajišťující přesnější a citlivější ovládání na mokrých i suchých vozovkách. Optimální ovladatelnost pneumatiky Fulda EcoControl HP 2...
Více informací

Letní -12%
EcoControl HP2

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -12%

Nový tvar dutin a vysoká tuhost pneumatiky Fulda EcoControl HP 2 vytváří stopu zajišťující přesnější a citlivější ovládání na mokrých i suchých vozovkách. Optimální ovladatelnost pneumatiky Fulda EcoControl HP 2 na mokrých a suchých vozovkách. Optimální složení pneumatiky: Spojením chemického složení a konstrukčního řešení pneumatiky se podařilo omezit energetické ztráty. Vynikající hloubka vzorku běhounu, Hloubku dezénu (zvýšená díky vyšší výšce žeber) tvoří větší objem pryže, po které můžete jezdit, a prodlužuje tak životnost pneumatiky Fulda EcoControl HP 2. Dokonalá rovnováha výkonu, úspory paliva a kilometrové životnosti.

Fulda EcoControl HP2 je letní vysoce výkonná pneumatika vyznačující se optimální rovnováhou výkonu, spotřeby paliva a ujetých kilometrů. Díky centrálním drážkám pneumatiky Fulda EcoControl HP 2 je voda rozptýlená efektivním způsobem, což přispíva k vysoké odolnosti vůči aquaplaningu. Optimal control on wet and dry roads: Optimální ovladatelnost na mokrých a suchých vozovkách. Nižší spotřeba paliva. Čtvercový tvar stopy. Fulda patří mezi nejprodávanější značky ekonomické třídy v Německu, spadá pod koncern GoodYear. Vynikající kilometrová životnost pro trvanlivé pneumatiky. Pneumatika Fulda EcoControl HP druhé generace slibuje delší životnost, lepší jízdní vlastnosti a brzdný účinek. Dokonalá rovnováha mezi výkonem, úsporou paliva a kilometrovým průběhem.

Udělejte chytré rozhodnutí s nejnovější generací pneumatik Fulda, každá z nich je navržena v souladu se všemi klíčovými pilíři. Kontrola: Ovladatelnost za mokra i za sucha s jistotou. Kvalita: Německé inženýrství a zkušenosti. Hospodárnost: Pneumatiky s efektivní spotřebou paliva šetří peníze.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru