Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Zesílená

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5

  • Přejít na testy pneumatiky
Rozměry
Šířka
225
Profil
40
Průměr
R18
92Y
FP

Vzorek pneumatiky Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 se při brzdění roztáhne a zvětší svou plochu na úroveň obvyklejší u traťových pneumatik. Kratší brzdná dráha na suchých vozovkách. Sportovní ovladatelnost na...
Více informací

Letní -41%
Eagle F1 Asymmetric 5

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -41%

Vzorek pneumatiky Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 se při brzdění roztáhne a zvětší svou plochu na úroveň obvyklejší u traťových pneumatik. Kratší brzdná dráha na suchých vozovkách. Sportovní ovladatelnost na suchých vozovkách. Eagle F1 Asymmetric 5 dosáhla v nejnovějším testu od společnosti AutoBild nejlepšího hodnocení v nejdůležitějších disciplínách týkajících se bezpečnosti - brzdění na mokré a suché vozovce. Dynamická ovladatelnost za mokra se stabilním zatáčením a vysokou přesnosti řízení, krátkou brzdnou dráhou a velmi dobrým poměrem cena/výkon.

Nové všestranné pneu cílí na trh vysoce výkonných vozů (UHP) s velikostí ráfku od 17 do 22. Goodyear EAGLE F1 Asymmetric 5 kombinuje komfort se skvělým chováním na mokré vozovce a výkonem na suchu. Díky inovativním technologiím a sofistikované směsi zlepšuje jízdní výkon bez kompromisů na straně pohodlí a tichosti. Excelentní komfort a výborný brzdný výkon na mokrých vozovkách. Nástupce modelu EAGLE F1 Asymmetric 3 díky inovativním technologiím a sofistikované směsi zlepšuje jízdní výkon bez kompromisů na straně pohodlí a tichosti.

Goodyear je největším výrobcem pneumatik na světě, má zastoupení na šesti kontinentech. Kromě pneumatik značky Goodyear vyrábí také několik dalších renomovaných značek, včetně pneumatik Dunlop, Fulda, Sava a Debica. Letní, zimní i celoroční osobní a užitkové pneumatiky zn. GOODYEAR jsou nejen inovativní, ale také skvěle hodnoceny odborníky. Kvalita, na kterou se můžete spolehnout.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru