Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Zesílená
  • Doporučujeme

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6

Rozměry
Šířka
235
Profil
40
Průměr
R18
95Y
FR

Pneumatiky Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 mají vynikající ovladatelnost a brzdné vlastnosti jak na suché tak i na mokré vozovce, tedy takové vlastnosti co zákaznici očekávají od pneumatik Goodyear. Dynamická...
Více informací

Letní -40%
Eagle F1 Asymmetric 6

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -40%

Pneumatiky Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 mají vynikající ovladatelnost a brzdné vlastnosti jak na suché tak i na mokré vozovce, tedy takové vlastnosti co zákaznici očekávají od pneumatik Goodyear. Dynamická ovladatelnost za mokra se stabilním zatáčením a vysokou přesnosti řízení, krátkou brzdnou dráhou a velmi dobrým poměrem cena/výkon. Optimalizovaná stopa pneumatik Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 zajišťuje vynikající kontrolu nad jízdou a spolehlivou odezvu řízení. Díky inovativním technologiím a sofistikované směsi zlepšuje jízdní výkon bez kompromisů na straně pohodlí a tichosti. Vzorek pneumatiky Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 se při brzdění roztáhne a zvětší svou plochu na úroveň obvyklejší u traťových pneumatik = kratší brzdná dráha na suchých vozovkách a sportovní ovladatelnost na suchých vozovkách. Excelentní komfort a výborný brzdný výkon na mokrých vozovkách. Pneumatiky Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 disponují pevnou kordovou vrstvou a silnými nárazníky pneumatiky. Pneumatika Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 se vyznačuje nízkým valivým odporem, úsporou paliva a dlouhým kilometrovým výkonem. Pneumatika Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 poskytuje vynikající kilometrový výkon, životnost a sníženou spotřebu paliva právě díky skvělému válivému odporu, a tím se sníží i hodnota emisí CO2 vašeho vozidla. Pneumatika Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 zaručuje bezpečnou a klidnou jízdu na suché i mokré vozovce, vysokou přilnavost za všech povětrnostních podmínek, přesné a klidné řízení. Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 vám zajistí komforní a tichou jízdu. Pneumatiky mají čtyři široké obvodové drážky, které zajišťují rychlý odtok vody z kontaktní plochy a tím zabrání vzniku aquaplaningu. Nástupce modelu EAGLE F1 Asymmetric 6 díky inovativním technologiím a sofistikované směsi zlepšuje jízdní výkon bez kompromisů na straně pohodlí a tichosti.

Do koncernu Goodyear patří také značky pneu Dunlop, Sava, Fulda a Debica. Kvalita, na kterou se můžete spolehnout: pneumatiky společnosti Goodyear byly za posledních 5 let testovány nezávislými evropskými časopisy se zaměřením na pneumatiky, a ty dosáhly skvělých výsledků. Má nyní zastoupení na šesti kontinentech s ročními tržbami více než 15 miliard dolarů. Letní, zimní i celoroční osobní a užitkové pneumatiky Goodyear jsou nejen inovativní, ale také skvěle hodnoceny odborníky. Goodyear je platinovým partnerem FC Bayern Mnichov. Již v roce 1926 se stal GoodYear největší gumárenskou společností na světě. Značka v minulosti vyráběla také pneumatiky pro různé závodní vozy. Značkové Pneu Goodyear pro nejvyšší bezpečnostní standardy na cestách. Goodyear je největším výrobcem pneumatik na světě, má zastoupení na šesti kontinentech. Společnost Goodyear Tire & Rubber Company vznikla již v roce 1898. Frank Seiberling pojmenoval společnost po Charlesu Goodyearovi, který vynalezl proces vulkanizace. Kromě pneumatik značky Goodyear vyrábí také několik dalších renomovaných značek, včetně pneumatik Dunlop, Fulda, Sava a Debica. Goodyear, světový výrobce prémiových pneumatik a FC Bayern Mnichov a nejúspěšnější tým německé Bundesligy, od roku 2016 vstoupili do platinového partnerství.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru