Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Zesílená

Goodyear Eagle F1 Supersport

Rozměry
Šířka
255
Profil
35
Průměr
R18
94Y
FR

Pneumatika Goodyear Eagle F1 Supersport poskytuje vynikající přilnavost a ovladatelnost na silnici. Dynamická ovladatelnost za mokra se stabilním zatáčením a vysokou přesnosti řízení, krátkou brzdnou dráhou a velmi dobrým poměrem...
Více informací

Letní -44%
Eagle F1 Supersport

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -44%

Pneumatika Goodyear Eagle F1 Supersport poskytuje vynikající přilnavost a ovladatelnost na silnici. Dynamická ovladatelnost za mokra se stabilním zatáčením a vysokou přesnosti řízení, krátkou brzdnou dráhou a velmi dobrým poměrem cena/výkon. Kratší brzdná dráha na suchých vozovkách. Mimořádný výkon na suchu. Excelentní komfort a výborný brzdný výkon na mokrých vozovkách. Výrazně se zlepšila zpětná vazba při zatáčení, brzdění a upozornění na blížící se smyk. Díky inovativním technologiím a sofistikované směsi zlepšuje jízdní výkon bez kompromisů na straně pohodlí a tichosti. Výjimečná přilnavost a přesnost řízení na suchém povrchu, na vozovce i na závodní trati.

Dokonalá konstrukce bočnice zlepšuje manévrovatelnost, aniž by byl příliš snížen jízdní komfort. Mimořádná přilnavost na suchu. Vynikající přesnost řízení. Odpovědné směrové změny jsou zajištěny přes tuhé žebra, zatímco masivní uzavřený dezén použitý na bocích pneumatiky zajišťuje kontrolu při přenosu zatížení při změnách směru jízdy. Dokonalá stabilita ve vysokých rychlostech. Pneumatiky využívají inovativní technologie a směsi, které umožňují výrazné zlepšení brzdných vlastností a zrychlení bez ztráty jízdního zážitku.

Goodyear je největším výrobcem pneumatik na světě, má zastoupení na šesti kontinentech. Kromě pneumatik značky Goodyear vyrábí také několik dalších renomovaných značek, včetně pneumatik Dunlop, Fulda, Sava a Debica. Letní, zimní i celoroční osobní a užitkové pneumatiky zn. GOODYEAR jsou nejen inovativní, ale také skvěle hodnoceny odborníky. Kvalita, na kterou se můžete spolehnout.

Goodyear je největším výrobcem pneumatik na světě, má zastoupení na šesti kontinentech. Kromě pneumatik značky Goodyear vyrábí také několik dalších renomovaných značek, včetně pneumatik Dunlop, Fulda, Sava a Debica. Letní, zimní i celoroční osobní a užitkové pneumatiky zn. GOODYEAR jsou nejen inovativní, ale také skvěle hodnoceny odborníky. Kvalita, na kterou se můžete spolehnout: Letní, zimní i celoroční pneumatiky společnosti Goodyear byly za posledních 5 let testovány nezávislými evropskými časopisy se zaměřením na pneumatiky, a ty dosáhly skvělých výsledků. To proto, že techničtí pracovníci společnosti Goodyear testují každý nový design pneumatiky s přihlédnutím k 50 výkonnostním kritériím. Tak zajišťujeme, že každá pneumatika Goodyear umožní lepší zážitek z jízdy. Pneumatiky Goodyear, vyrobené pro dobrý pocit. Společnost Goodyear často odkazuje na nezávislé testovací orgány, časopisy a autokluby. Ty nezávisle testují průměrně 15 hlavních výkonnostních kritérií.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru