Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Zesílená
  • Prémiová kvalita

Hankook K 129 Ventus S1 evo Z

Rozměry
Šířka
225
Profil
40
Průměr
R19

Pneumatika Hankook K 129 Ventus S1 evo Z je vybavena několika funkčními prvky, které zvyšují komfort a bezpečnost jízdy i v méně příznivých podmínkách. Výrobce docílil rozšířením plochy asymetrického dezénu...
Více informací

Letní
K 129 Ventus S1 evo Z

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní

Pneumatika Hankook K 129 Ventus S1 evo Z je vybavena několika funkčními prvky, které zvyšují komfort a bezpečnost jízdy i v méně příznivých podmínkách. Výrobce docílil rozšířením plochy asymetrického dezénu a speciálním složením pryžového kompozitu s příměsí siliky, mnohem větší přilnavost a pružnost pneumatiky Hankook K 129 Ventus S1 evo Z při jízdě. Jedním z hlavních cílů vývoje pneumatiky Hankook K 129 Ventus S1 evo Z byl komfort jízdy, ale pneumatika dokáže oslovit rovněž řidiče prahnoucí po sportovnějším způsobu jízdy. Dokonalá rovnováha mezi jízdními vlastnostmi pneumatiky Hankook K 129 Ventus S1 evo Z a bezpečností. Tuhá, ale zároveň lehká kostra kombinovaná s vysoce přilnavou směsí obohacenou o příměs siliky, zaručí dobré vlastnosti pneumatiky Hankook K 129 Ventus S1 evo Z i na mokré vozovce. Asymetrický vzor a pevné vnější rameno blok, maximalizace tuhosti v zatáčkách. Pneumatika Hankook K 129 Ventus S1 evo Z s vylepšenými vlastnostmi, které drží krok s vývojem automobilů.

Drážky pneumatiky Hankook K 129 Ventus S1 evo Z, díky svému tvaru, dovedou zefektivnit akceleraci a zároveň zkrátit brzdnou dráhu. Nová sportovní pneumatika Hankook K 129 Ventus S1 evo Z korejského výrobce s asymetrickým designem běhounu, který nabízí rozšiřující boční drážky, mohutný dezénový blok a široké drážky pro odvod vody. Rozšiřuje se boční drážka pneumatiky Hankook K 129 Ventus S1 evo Z na rameni pro odvod vody a tuhost bloku běhounu pro snížení hluku. Vyztužené jsou širokým ocelovým plátem obklopeným kompozitem s lehkými vlákny z umělého hedvábí, konstrukce pneumatiky Hankook K 129 Ventus S1 evo Z je podpořena již v samotné speciálně zpevněné patce. Na rozdíl od běžného běhounu zvýšení životnosti pneumatiky Hankook K 129 Ventus S1 evo Z a stability řízení. Vzorek může mít 3 nebo 4 drážky, maximalizuje boční tuhost a zlepšuje přilnavost pneumatiky Hankook K 129 Ventus S1 evo Z za všech letních podmínek. Optimalizace tvaru boční drážky s ohledem na poissonový efekt za podmínek zatížení pneumatiky Hankook K 129 Ventus S1 evo Z.

Společnost Hankook Tire zahájila produkci již v roce 1941 a časem se dostaly na pozici největšího výrobce na tomto asijském poloostrově. Korejské pneumatiky Hankook patří do střední cenové kategorie avšak pyšní se svou kvalitou. Hankook nabízí kvalitní pneumatiky se silným brzdným výkonem, hladkou manipulací, vysokou bezpečností a dokonalým jízdním komfortem. Firma Hankook byla založena v roce 1941 jako první manufaktura pneumatik v Koreji. Nyní má výzkumná a vývojová centra v Koreji, USA, Německu, Číně a Japonsku. Korejský výrobce Hankook je nyní desátým největším světovým výrobcem pneumatik. Pneumatiky Hankook vynikají především vysokými a vyváženými užitnými parametry danými soustavnou aplikací nejmodernějších poznatků z vlastní výzkumné a vývojové základny. V roce 1979 byla postavena „Daejeon Plant“, světově největší továrna na výrobu pneumatik. Cílem Hankook je poskytnout bezpečný, příjemný a pohodlný jízdní zážitek. Výrobky jsou ekologicky šetrné a zabezpečují maximální zážitek z jízdy. Hankook Tire je jeden z největších a nejrychleji rostoucích výrobců pneumatik pro osobní automobily, lehké nákladní vozy, 4x4 a SUV, nákladní automobily a autobusy. Do roku 2003 spadá pod vedení koncernu Michelin, s kterého pomocí se prosadili svou kvalitou i na světovém trhu. Firma se dále rozšiřovala do světa a v roce 2003 vytvořila strategickou alianci s firmou Michelin. U nákladních pneumatik uživatelé oceňují zejména vysoké kilometrové výkony. Hankook Tire vyvíjí špičkové technologie pro zvýšení zákaznické spokojenosti.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru