Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Extra cena

Matador Hectorra 5

Rozměry
Šířka
185
Profil
60
Průměr
R14
82H

Zvýšený valivý odpor a vyšší opotřebení zvyšují její životnost a palivovou účinnost. Letní pneumatika Matador Hectorra 5 je vhodná pro střední třídu, luxusní vozidla a SUV s vysokou úrovní bezpečnosti...
Více informací

Letní -42%
Hectorra 5

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -42%

Zvýšený valivý odpor a vyšší opotřebení zvyšují její životnost a palivovou účinnost. Letní pneumatika Matador Hectorra 5 je vhodná pro střední třídu, luxusní vozidla a SUV s vysokou úrovní bezpečnosti jízdy na mokrém povrchu. Komfort - nízká tvorba hluku s příjemným zážitkem z jízdy. Matador přichází s novou vlajkovou letní pneumatikou Hectorra 5, která nabízí velmi dobře vyvážený výkon s nízkou hladinou hluku, což přináší příjemný zážitek z jízdy. Tuhé a pevné obvodové pásy, žebra a bloky dezénu v centrální části pneumatik Matador Hectorra 5 zlepšují záběr a brzdný výkon pneumatiky a zrychlují odezvu na řízení. V důsledku uzavřeného vnějšího ramene pneumatiky dochází ke snížení hluku a zvýšení jízdního komfortu. Účinnost - Dobrý valivý odpor a vyšší výkon při opotřebení. Rovnoměrné rozložení měrného tlaku ve stopě pneumatik Matador Hectorra 5 snižuje opotřebení dezénu, a tím zvyšuje kilometrový výkon.. Čtyři obvodové drážky pneumatiky Matador Hectorra 5 rychle odvádí vodu z pneumatiky a riziko aquaplaningu je nižší. Dobrá ovladatelnost, kratší brzdná dráha a delší životnost. Výkon na mokré vozovce - Vysoký brzdný výkon na mokré vozovce.

S pneumatikami Matador, vyvinutými skutečnými odborníky, jste připraveni na jakoukoliv misi. Mnoho let zkušeností Matadoru ve vývoji pneumatik se promítá do dynamických, moderních a hospodárných produktů. S Matadorem jste připraveni na jakoukoliv výzvu. Značka Matador představuje následující klíčové hodnoty: Dynamika: Moderní značka plná energie, velmi aktivní s velkými ambicemi. Zkušenosti: Více než 110 let zkušeností v odvětví výroby pneumatik. Produkty: Široký sortiment pokrývá všechny segmenty a všechny povětrnostní podmínky. Značka Matador představuje dlouhou tradici, široké portfolio a spolehlivý výkon.

Certifikát
Nahoru