Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Zesílená

Michelin Pilot Sport 4S

Rozměry
Šířka
355
Profil
30
Průměr
R19
110Y
FR

Letní pneumatika Michelin Pilot Sport 4S je určená pro sportovní jízdu s vozy nejvyšší třídy. Vynikající reakceschopnost, vysoce reaktivní dezén se nepřetržitě uzpůsobuje vozovce a zaručuje tak optimální stopu na...
Více informací

Letní -43%
Pilot Sport 4S
16 902 Kč 9 586 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -43%

Letní pneumatika Michelin Pilot Sport 4S je určená pro sportovní jízdu s vozy nejvyšší třídy. Vynikající reakceschopnost, vysoce reaktivní dezén se nepřetržitě uzpůsobuje vozovce a zaručuje tak optimální stopu na vozovce. Mimořádná kontrola nad řízením, Technologie dynamické odezvy: hybridní aramido-nylonový pás zajišťuje optimální přenos pokynů řízení na silnici.

Výjimečná přilnavost na suchém povrchu a efektivnější brzdění na mokrém povrchu. Dvousložková směs pryže: v pneumatice jsou užity dva různé elastomery. Vnější strana: nový hybridní elastomer pro přilnavost na suchu, Vnitřní strana: nová směs tvořená speciálními "funkčními elastomery" a silikou pro výjimečnou přilnavost a brzdné vlastnosti na mokru.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru