Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Doporučujeme

Nexen N*blue HD

Rozměry
Šířka
185
Profil
60
Průměr
R15
84H

Pneumatiky mají díky svému unikátnímu designu běhounu kratší brzdnou dráhu a zlepšenou akceleraci v různých podmínkách. Díky technologiím použitým při její výrobě je pneumatika tichá. Asymetrický profil a optimalizovaná stopa...
Více informací

Letní -42%
N*blue HD

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -42%

Pneumatiky mají díky svému unikátnímu designu běhounu kratší brzdnou dráhu a zlepšenou akceleraci v různých podmínkách. Díky technologiím použitým při její výrobě je pneumatika tichá. Asymetrický profil a optimalizovaná stopa pneumatik Nexen N Blue HD zajišťují vynikající kontrolu nad jízdou a spolehlivou odezvu řízení. Řada Nblue se zaměřuje hlavně na nízký valivý odpor, tím snížení spotřeby paliva, dále vysoký komfort a větší bezpečnost na mokru. Výhody pneumatiky Nexen N Blue HD: pevný středový blok – vylepšená odezva řízení a posílení stability, vylepšené jízdní a brzdné vlastnosti za mokra, pevný středový blok pro vysokou stabilitu a manévrování, pravidelné rozložení tlaku a tuhosti bez ohledu na rychlost pro zachování parametrů a trvanlivosti, vylepšená citlivost i zpětná vazba. Moderní sloučeniny s vysokým obsahem siliky zajišťují dlouhý kilometrový výkon a nízkou hlučnost. Pneumatika Nexen N Blue HD uspokojí i vysoce náročné jezdce se sportovními požadavky. Pneumatiky Nexen N Blue HD mají velké množství drážek v blocích svého dezénu. Hustý lamelový systém zajišťuje maximální přilnavost, krátkou brzdnou dráhu a mimořádný záběr. Pneumatiky Nexen N Blue HD disponují pevnou kordovou vrstvou a silnými nárazníky pneumatiky. Pneumatiky Nexen N Blue HD nabízí skvělou přilnavost a atraktivní design. Lepší handling a přilnavost na dlážděných komunikacích, dlouhá životnost, zlepšená ochrana vůči aquaplaningu. Konstrukce pneumatiky Nexen N Blue HD zaručuje odolnost a spolehlivost i v náročných podmínkách.

Využitím vysoce kvalitních materiálů kombinuje pneumatika Nexen N Blue HD pohodlí a bezpečnost s klasickým stylem, výsledkem je pneumatika vyrobená z high-tech materiálů. Design a asymetrický dezén pneumatik Nexen N Blue HD dodávají jedinečný vzhled. Pneumatika Nexen N Blue HD vyniká v přilnavosti, ovladatelnosti, komfortu a brzdění na suché i mokré vozovce. Pneumatika Nexen N Blue HD vyniká skvělou přilnavostí za mokra, čímž pomáhá předcházet aquaplanningu. Vynikající handling a krátká brzdná dráha pneumatiky Nexen N Blue HD jsou dosaženy díky využití jedinečné pryskyřice v běhounu, která zvyšuje trakci lamel. Nejdůležitější charakteristiky dynamické jízdy – brzdění a ovládání, jsou navíc podpořeny speciálním asymetrickým dezénem, který nejen rychle čistí stopu, ale zároveň optimalizuje rozložení tlaku a tuhosti bez ohledu na rychlost, tím nedochází k deformaci povrchu, ale naopak k zachování parametrů bezpečnosti a trvanlivosti. Pneumatiky Nexen N Blue HD mají zpevněné ramenní bloky, které jsou podstatné během zatáčení. Dokonalý handling a krátká brzdná dráha na mokrém povrchu. Mohutná kostra s pevným středovým blokem pro zajištění stability současně poskytuje vylepšenou odezvu manévrování, zatímco široké vnější bloky udrží stopu i při předjíždění ve vysokých rychlostech a na mokrých površích. Pneumatiky Nexen N Blue HD skvěle přilnou k suché i mokré vozovce a zajistí vám kratší brzdnou dráhu.

Nexen Tire Corporation je jedním korejských producentů pneumatik. Společnost byla založená v roce 1942. Pneumatiky patří do budgetového segmentu, kde je primárním kritériem cena a jsou určeny pro nižší a střední třídu vozů. Pneumatiky Nexen patří do skupiny levnějších, ale přesto kvalitních letních pneumatik, kde ekonomika provozu hraje významnou roli. Výrobce Nexen tak vychází vstříc majitelům vozů nižších tříd, kteří využívají svůj vůz pro běžné ježdění. I přesto jsou zachovány všechny nároky na bezpečnost provozu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru