Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Doporučujeme

Nexen N*Fera Sport

  • Přejít na testy pneumatiky
Rozměry
Šířka
225
Profil
45
Průměr
R17
91Y

Využitím vysoce kvalitních materiálů kombinuje pneumatika Nexen N*Fera Sport pohodlí a bezpečnost s klasickým stylem, výsledkem je pneumatika vyrobená z high-tech materiálů. Robustní konstrukce pneumatiky Nexen N*Fera Sport zaručuje odolnost...
Více informací

Letní -54%
N*Fera Sport

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -54%

Využitím vysoce kvalitních materiálů kombinuje pneumatika Nexen N*Fera Sport pohodlí a bezpečnost s klasickým stylem, výsledkem je pneumatika vyrobená z high-tech materiálů. Robustní konstrukce pneumatiky Nexen N*Fera Sport zaručuje odolnost a spolehlivost i v náročných podmínkách. Vynikající handling a krátká brzdná dráha pneumatiky Nexen N*Fera Sport jsou dosaženy díky využití jedinečné pryskyřice v běhounu, která zvyšuje trakci lamel. Moderní sloučeniny s vysokým obsahem siliky zajišťují dlouhý kilometrový výkon a nízkou hlučnost. Hustý lamelový systém zajišťuje maximální přilnavost, krátkou brzdnou dráhu a mimořádný záběr. Pneumatika Nexen N*Fera Sport vyniká v přilnavosti, ovladatelnosti, komfortu a brzdění na suché i mokré vozovce. Díky inovativním technologiím použitým při její výrobě je pneumatika tichá. Pneumatika Nexen N*Fera Sport vyniká skvělou přilnavostí za mokra, čímž pomáhá předcházet aquaplanningu. Pneumatiky Nexen N*Fera Sport skvěle přilnou k suché i mokré vozovce a zajistí vám kratší brzdnou dráhu. Pneumatiky Nexen N*Fera Sport nabízí skvělou přilnavost a atraktivní design. Asymetrický profil a optimalizovaná stopa pneumatik Nexen N*Fera Sport zajišťují vynikající kontrolu nad jízdou a spolehlivou odezvu řízení. Pneumatiky Nexen N*Fera Sport disponují pevnou kordovou vrstvou a silnými nárazníky pneumatiky.

Další z řady nástupců populárního modelu N*Fera SU1 je ze série prémiových sportovních ultra vysoce výkonných pneumatik, už z toho je zřejmé, že pneumatika Nexen N*Fera Sport uspokojí i vysoce náročné jezdce se sportovními požadavky. Lepší handling a přilnavost na dlážděných komunikacích, dlouhá životnost, zlepšená ochrana vůči aquaplaningu. Pneumatiky Nexen N*Fera Sport mají velké množství drážek v blocích svého dezénu. Mohutná kostra s pevným středovým blokem pro zajištění stability současně poskytuje vylepšenou odezvu manévrování, zatímco široké vnější bloky udrží stopu i při předjíždění ve vysokých rychlostech a na mokrých površích. Design a asymetrický dezén pneumatik Nexen N*Fera Sport dodávají jedinečný vzhled. Dokonalý handling a krátká brzdná dráha na mokrém povrchu. Nejdůležitější charakteristiky dynamické jízdy – brzdění a ovládání, jsou navíc podpořeny speciálním asymetrickým dezénem, který nejen rychle čistí stopu, ale zároveň optimalizuje rozložení tlaku a tuhosti bez ohledu na rychlost, tím nedochází k deformaci povrchu, ale naopak k zachování parametrů bezpečnosti a trvanlivosti. Pneumatiky mají díky svému unikátnímu designu běhounu kratší brzdnou dráhu a zlepšenou akceleraci v různých podmínkách. Výhody pneumatiky Nexen N*Fera Sport: sportovní pneumatika ze série UHP (ultra high performance), pevný středový blok – vylepšená odezva řízení a posílení stability, vylepšené jízdní a brzdné vlastnosti za mokra, pevný středový blok pro vysokou stabilitu a manévrování, pravidelné rozložení tlaku a tuhosti bez ohledu na rychlost pro zachování parametrů a trvanlivosti, vylepšená citlivost i zpětná vazba. Pneumatiky Nexen N*Fera Sport mají zpevněné ramenní bloky, které jsou podstatné během zatáčení.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru