Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Zesílená

Pirelli PZero Corsa Direz.

Rozměry
Šířka
245
Profil
35
Průměr
R18
92Y

Systém PZero Corsa je pneumatika používaná v extrémních silničních podmínkách a je vyvinuta pro výkonná super auta a nadšence, kteří jezdí často po závodních tratích, a umožňuje jim maximalizovat výkon...
Více informací

Letní -75%
PZero Corsa Direz.

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -75%

Systém PZero Corsa je pneumatika používaná v extrémních silničních podmínkách a je vyvinuta pro výkonná super auta a nadšence, kteří jezdí často po závodních tratích, a umožňuje jim maximalizovat výkon jejich automobilů. Prvky vzorku dezénu, směs a stavba umožňují systému PZero Corsa uspokojit i nejnáročnější zákazníky v oblasti řízení za sucha a brzdění bez omezení ovládání na mokrém povrchu, hluk a maximalizace kontaktní ploch běhounu pneumatiky s povrchem vozovky. Inovační směs běhounu zajišťuje maximální přilnavost při použití ultra lehkých a flexibilních pásů použitých v široké stopě pneumatiky. Originální vybavení pro závodní cestovní automobily nejprestižnějších výrobců automobilů (pouze několik příkladů - Ferrari, Porsche, Lamborghini, BMW) Dezén pneumatik Asimmetrico : Asymetrický design s absencí nepřetržitých žlábků, které eliminují blokovou strukturu běžného vzorku, vysoký poměr -land/sea- a struktura velkého vnější ramene s minimálním počtem žlábků. Direzionale : Přímý vzorek poskytuje lepší ovládání za mokra, zatímco absence nepřetržitých žlábků eliminuje blokovou strukturu běžného vzorku.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru