Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Sava Intensa HP2

Rozměry
Šířka
215
Profil
65
Průměr
R16
98V

Spolehlivé pneumatiky Sava Intensa zaručují maximální bezpečí a komfort na různém typu povrchu. Vynikající high-performance pneumatiky, určené pro sportovní a dynamickou jízdu. Systém drážek a lamel pneumatiky Sava Intensa HP2...
Více informací

Letní -36%
Intensa HP2

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -36%

Spolehlivé pneumatiky Sava Intensa zaručují maximální bezpečí a komfort na různém typu povrchu. Vynikající high-performance pneumatiky, určené pro sportovní a dynamickou jízdu. Systém drážek a lamel pneumatiky Sava Intensa HP2 dokáže spolehlivě odvádět vodu zpod pneumatiky a zároveň poskytuje dostatek informací o jízdě zpět do řízení. Prostředky vám ušetří nejen nízký valivý odpor, ale také cena pneumatiky Sava Intensa HP2. Díky pokrokovým lamelám pneumatika Sava Intensa HP2 dobře drží stopu a zajišťuje dobrou manévrovatelnost.

Jedinečný vzhled dezénu pneumatiky a jeho konstrukce poskytují opravdový zážitek s každé jízdy. Letní pneumatika Sava Intensa HP2 vyhoví všem řidičům, pro které je důležitý jízdní komfort, ovladatelnost a jistý grip. Pneumatika Sava Intensa HP2 byla prověřena v nezávislých testech a komisaři potvrdili její kvality. Pro pneumatiku je důležitá přilnavost, ovladatelnost a spolehlivý odvod vody ve chvíli, kdy zaprší, dezén pneumatiky Sava Intensa HP2 od společnosti Sava tomu všemu vyhovuje.

Pneumatiky Sava Intensa HP2 mají optimální záběr, výjimečné ovládání a skvělou boční stabilitu, která umožňuje opravdovou komfortní a bezpečnou jízdu pro celou vaši rodinu. Pneumatika Sava Intensa HP2 se vyznačuje výbornými jízdními vlastnostmi na mokré vozovce a snížením brzdné dráhy. K dalším výhodám pneumatiky Sava Intensa HP2 patří složení směsi, které Sava pravidelně inovuje, ať jde o podíl olejů, siliky nebo dalších látek, které zvyšují přilnavost pneumatik Sava Intensa HP2 a zároveň posunují chování na mokrém povrchu na bezpečnější úroveň.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru