Vážení zákazníci, v pátek 3.12. bude naše prodejna v Opavě z technických důvodů otevřena pouze do 14 hodin. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-univerzální

BFGoodrich All Terrain T/A KO 2

Rozměry
Šířka
37
Profil
12.5
Průměr
R17
116R
RWL

Speciálně vyvinutá směs pryže pneumatiky BFGoodrich All Terrain T/A KO 2 a optimalizovaný dezén zdvojnásobují životnost na štěrku. Masivní dezénové bloky na bočnicích zvyšují jejich odolnost o 20 %. Pneumatika...
Více informací

Letní -42%
All Terrain T/A KO 2
10 378 Kč 5 995 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -42%

Speciálně vyvinutá směs pryže pneumatiky BFGoodrich All Terrain T/A KO 2 a optimalizovaný dezén zdvojnásobují životnost na štěrku. Masivní dezénové bloky na bočnicích zvyšují jejich odolnost o 20 %. Pneumatika má vysoký kilometrový výkon. BFGoodrich All Terrain T/A KO2 je univerzální celoroční symetrická pneumatika určená pro vozy 4x4 a SUV.

Díky vysoké odolnosti, vynikajícímu záběru a dlouhé životnosti je BFGoodrich All Terrain T/a KO2 naše nejlepší pneumatika do terénu, kterou jsme kdy vyrobili. BFGoodrich All Terrain T/A KO2 má mimořádně dlouhou životnost a odolnost. Pneumatika je určená pro provoz na jakémkoliv povrchu a je určená pro zdolávání těch nejtěžších terénů za nepříznivých podmínek.

Tato multifunkční pneumatika Vám poskytne maximální potěšení z jízdy na jakémkoliv povrchu. Pneumatika pro řidiče, kteří jezdí jak po silnici, tak i v terénu. Poskytuje výbornou adhezi, která znamená lepší přenos výkonu mezi pneumatikou a povrchem. Pneumatika nese označení M+S pro celoroční použití. Univerzální pneumatika All-Terrain T/A KO2 od značky BFGoodrich je určena pro majitele jeepů, SUV a Pickupů amerického stylu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru