Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-těžký terén

BFGoodrich Mud Terrain T/A KM3

Rozměry
Šířka
35
Profil
12.5
Průměr
R17
121Q

Pneumatika BFGoodrich Mud Terrain T/A KM3 je ideální pro jízdu v extrémním terénu. Optimalizované užitkové vlastnosti pneu a dokonalejší vzhled nabízejí skutečným vyznavačům off-roadu ještě robustnější pneumatiku schopnou podat extrémní...
Více informací

Letní -33%
Mud Terrain T/A KM3

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -33%

Pneumatika BFGoodrich Mud Terrain T/A KM3 je ideální pro jízdu v extrémním terénu. Optimalizované užitkové vlastnosti pneu a dokonalejší vzhled nabízejí skutečným vyznavačům off-roadu ještě robustnější pneumatiku schopnou podat extrémní výkony. Gumová směs odolná proti průrazu a odlupování materiálu z bočnic pneumatiky, čímž se zvyšuje její odolnost vůči ostrým skalám a překážkám mimo cestu.

Extrémní terénní pneumatika je navržena tak, aby projela skrze všechny překážky. Bočnice jsou speciálně vyztuženy tak aby nedošlo k jejich poškození a navíc má ostré bločky na bočnicích pro ještě lepší záběr v měkkém podkladu. Zesílené ocelové dráty u této pneu zajišťují větší odolnost bočnic pláště a zároveň propůjčují kostře pneumatiky požadovaný stupeň ochrany vůči mechanickému poškození při intenzivním používání v terénu. Pneu se vyrábí v koncernu Michelin. Speciální design pro zdolávání všech překážek mimo silnici. Se speciálním tvarem bloků pro zvýšení záběru a maximální samočistící schopností.

BFGoodrich je značka pneu z koncernu Michelin se stoletou tradicí patřící do segmentu nabízející pneumatiky dobré kvality za přijatelné ceny. Řada BFGoodrich zahrnuje všechny kategorie pneumatik (osobní letní, zimní celoroční a 4x4) pro asfalt, sníh i rozbitou cestu. BFGoodrich se specializuje na pneu pro 4x4, ve kterém má tato značka velký výběr.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru