Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-univerzální

Continental ContiCrossContact AT

Rozměry
Šířka
235
Profil
85
Průměr
R16
114/111Q

Continental ContiCrossContact AT je velmi tichá a všestranně použitelná pneumatika pro jakýkoliv terén. Otevřené masívní ramenní bloky poskytují dobrý handling v terénu. Vysoký potenciál kilometrového výkonu. Doporučují přední výrobci automobilů,...
Více informací

Letní -46%
ContiCrossContact AT

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -46%

Continental ContiCrossContact AT je velmi tichá a všestranně použitelná pneumatika pro jakýkoliv terén. Otevřené masívní ramenní bloky poskytují dobrý handling v terénu. Vysoký potenciál kilometrového výkonu. Doporučují přední výrobci automobilů, vhodná například pro model Land Rover Defender. Velmi dobrý záběr a brzdy na suchém i mokrém povrchu. Obzvláště dobrá směrová stabilita a tichá jízda.

Dynamická terénní pneumatika pro použití jak na silnici, tak v jakémkoliv terénu. Obzvláště dobrá směrová stabilita a tichá jízda. Velmi dobrý záběr při jízdě v terénu. Pneumatiky s německou technologií, Continental nabízí prémiové pneumatiky s optimálním brzdným výkonem a bezpečností. To poskytuje optimální ochranu proti aquaplaningu. Tři obvodové řady vzájemně přesazených bloků dezénu přinášejí tichou a klidnou jízdu po silnici. Progresivní a odolná směs zajišťuje velmi nízké opotřebení a dlouhou životnost. Samočistící dezén.

Výkonná pneumatika do těžkého terénu. Výborná ochrana proti aquaplaningu. Vysoce odolná směs dezénu proti opotřebení. Řady drážkovaných bloků běhounu zajištují vynikající brzdný a trakční výkon na mokrých površích. ContiCrossContactTM AT je jako doma na všech typech povrchů. Tři obvodové drážky vzájemně přesazených bloků dezénu přinášejí tichou a klidnou jízdu po silnici. Široké boční drážky a otevřená ramena umožňují vynikající absorpci a odvod vody.

Certifikát

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru