Vážení zákazníci. Vlivem počínající zimní sezóny může u dopravní společnosti docházet ke zpoždění doručení Vašich zásilek. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-silniční

Dunlop SP Sport Maxx RT 2 SUV

Rozměry
Šířka
255
Profil
60
Průměr
R18
108Y
MFS

Masivní vnější ramenní bloky pneumatiky Dunlop SP Sport Maxx RT 2 zvyšují stabilitu a ovladatelnost v zatáčkách. Tuhé bloky byly navržené pro jízdu s vysokým výkonem a zvyšují při použití...
Více informací

Letní -40%
SP Sport Maxx RT 2 SUV

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -40%

Masivní vnější ramenní bloky pneumatiky Dunlop SP Sport Maxx RT 2 zvyšují stabilitu a ovladatelnost v zatáčkách. Tuhé bloky byly navržené pro jízdu s vysokým výkonem a zvyšují při použití brzdné síly kontakt s povrchem vozovky. Užijte si stabilní ovládání ve vysokých rychlostech a hladké přechody mezi rovným směrem a zatáčením.

Mimořádná přilnavost: Pneumatika Sport Maxx RT se díky technologii Adaptive Compound vyznačuje vynikající přilnavostí na suchu i na mokru. Dunlop SP Sport Maxx RT 2 poskytuje přilnavost za mokra i za sucha. Kratší brzdná dráha při dálničních rychlostech. Dezén šetřící palivo. Pneumatiky Sport Maxx RT využívají lehkou konstrukci ke snížení valivého odporu.

Inovační bloky Short Braking značky Dunlop zajišťují kratší brzdnou vzdálenost při jízdě ve vysokých rychlostech. Polymer vyvinutý pro závodní automobily se přizpůsobuje struktuře povrchu vozovky, čímž maximalizuje kontakt pneumatiky s vozovkou a zvyšuje přilnavost a snižuje spotřebu paliva a emiseCO 2.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru