Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-těžký terén
  • Japonská kvalita

Falken Wildpeak M/T 01

Rozměry
Šířka
285
Profil
70
Průměr
R17
121Q

Agresivní design horní bočnice chrání pneumatiku Falken Wildpeak M/T 01 před ostrými kameny a poskytuje extra offroad trakci v extrémních situacích. Offset ramenní bloky pneumatiky Falken Wildpeak M/T 01 zajistí...
Více informací

Letní
Wildpeak M/T 01

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní

Agresivní design horní bočnice chrání pneumatiku Falken Wildpeak M/T 01 před ostrými kameny a poskytuje extra offroad trakci v extrémních situacích. Offset ramenní bloky pneumatiky Falken Wildpeak M/T 01 zajistí extra trakci v drsném a hrbolatém terénu nebo v situacích na nakloněné silnici. Pneumatika Falken Wildpeak M/T 01 má výjimečné chování za jízdy díky optimalizovanému proměnlivému vzoru běhounu. Agresivní horní boční stěna pneumatiky Falken Wildpeak M/T 01 zajišťuje další přilnavost při nízkém tlaku vzduchu v drsném terénu. DURASPEC je vybaven dvěma vrstvami, které poskytují další vrstvu ochrany a trvanlivosti. Ať už na blátě, sněhu, nebo v horách. Překvapivě nízká hlučnost jízdy.

Pneu je vybavena patentovanou třívrstvou technologií Sidewall DURASPEC od společnosti Falken, která byla vyvinutá tak, aby byla zajištěna co nejpřesnější situace v terénu. Obrana proti kamenům a bahnu: zabraňuje ztrátě trakce a zajišťuje vynikající přilnavost za současné prevence proražení ostrým kamenem. Představujeme trvanlivou pneumatiku Falken Wildpeak M/T 01 vyvinutou tak, aby odolala nejtvrdším off-road podmínkám a zároveň poskytla vysoký standard pohodlí jízdy a spolehlivosti. Pneumatiky Falken Wildpeak M/T 01 jsou postaveny tak, aby vás dostali kamkoliv. Pneumatika Falken Wildpeak M/T 01 je navržena tak, aby vás dostala tam i zpět ať už po silnici, v blátě nebo po kamenech.

Pneumatiky Falken se začaly vyrábět v roce 1983 v Japonsku a rychle se dostaly do podvědomí jako pneumatiky používané v náročných automobilových závodech typu Le Mans. U nás nejsou pneumatiky Falken příliš rozšířené. Dnes se pneumatikářská firma Falken specializuje na produkty v oblasti rychlé jízdy.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru