Vážení zákazníci, vlivem sezónního vytížení a uzavřením obchodů došlo u našich dopravců k přetížení linek a zásilky se nyní doručují se zpožděním. Prosíme Vás o shovívavost a pochopení. Všichni dělají maximum. Děkujeme.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-silniční

Fulda Ecocontrol SUV

Rozměry
Šířka
225
Profil
55
Průměr
R18
98V
FR

Fulda FULDA ECOCONTROL je letní vysoce výkonná pneu pro osobní vozy. Ušetřete na palivo při každé cestě. Tato pneumatika s nízkou spotřebou nabízí vynikající brzdění na mokré i suché vozovce....
Více informací

Letní -13%
Ecocontrol SUV

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -13%

Fulda FULDA ECOCONTROL je letní vysoce výkonná pneu pro osobní vozy. Ušetřete na palivo při každé cestě. Tato pneumatika s nízkou spotřebou nabízí vynikající brzdění na mokré i suché vozovce. Speciální směs s obsahem siliky je optimalizovaná pro vysokou úroveň přilnavosti za mokra, to znamená kratší brzdnou dráhu v deštivém počasí. Pomocí tzv eliptické dutiny s oddělenými ramenními žebrami se zvětšuje kontaktní plocha pneumatiky FULDA ECOCONTROL s vozovkou, čímž se výrazně zkracuje brzdná dráha na suchém povrchu. Pneumatika vyniká skvělou přilnavostí za mokra, čímž pomáhá předcházet aquaplanningu. Společnost ADAPA doporučuje FULDA ECOCONTROL pro výbornou rovnováhu mezi jízdním výkonem, úsporou paliva a kilometrovým průběhem. Dopřejte si tišší a pohodlnější jízdu. Dokonalá rovnováha výkonu, nízké spotřeby a kilometrové životnosti. Dezén pneumatiky má novou nano-polymerovou směs založenou na vyšším obsahu siliky, díky čemuž má pneumatika vynikající výkon na mokré vozovce. Nová konstrukce pneumatiky přispívá ke snížení valivého odporu a také se projevuje na vyšším kilometrovém průběhu pneu.

Asymetrický dezén maximalizuje kontakt s vozovkou a umožňuje tak spolehlivý výkon i na suché vozovce. Pneumatika Fulda EcoControl využívá inovativní směs s obsahem siliky, která snižuje valivý odpor. Díky nízkému valivému odporu dochází k výrazné úspoře paliva a nízkému opotřebení samotné pneumatiky. Pneumatika EcoControl nabízí vynikající ovladatelnost a dlouhou kilometrovou životnost – za dostupnou cenu. Díky ploššímu obrysu a širšímu běhounu se pneumatika EcoControl opotřebovává rovnoměrně. Vhodné pro osobní vozidla a SUV. Skvěle přilne k suché i mokré vozovce a zajistí vám kratší brzdnou dráhu. Pneumatika snižuje také spotřebu paliva a emise CO2. Optimalizované uspořádání bloků pneumatiky EcoControl snižuje emise hluku. Pomocí třech centrálních drážek je voda rozptýlena efektivním způsobem, což snižuje riziko vzniku aquaplaningu. Pneu vydrží déle a do výměny pneumatik ujedete více kilometrů.

Fulda je výrobce pneumatik nižší střední třídy, které nabízejí bezpečnost, dlouhodobý výkon a výhodný poměr výkonu k ceně. Na německém trhu je Fulda v současnosti jednou z předních značek, která nabízí řadu kvalitních a spolehlivých produktů pro osobní automobily, lehké nákladní automobily a zemědělské stroje. V České republice je Fulda i co se prodejnosti týče spíše jako okrajová značka pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru