Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-univerzální

General-Tire Grabber X3

Rozměry
Šířka
235
Profil
85
Průměr
R16
120/116Q

Pneumatika General-Tire Grabber X3 je díky třívrstvé konstrukci vysoce odolná proti proražení. Univerzální terénní pneumatika poskytuje vynikající výkon v terénu, ale i na silnici. Agresivní dezén s dlouhou životností, a...
Více informací

Letní
Grabber X3

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní

Pneumatika General-Tire Grabber X3 je díky třívrstvé konstrukci vysoce odolná proti proražení. Univerzální terénní pneumatika poskytuje vynikající výkon v terénu, ale i na silnici. Agresivní dezén s dlouhou životností, a inovativními funkcemi pro maximální výkon.

Optimálně umístěné hluboké lamely zachovávají skvělou přilnavost jak na mokré, tak sněhem pokryté vozovce a to po celou dobu životnosti pneumatiky. Ocelové pásy s vysokou pevností zajišťují rovnoměrné rozložení stopy a tím vynikající stabilitu. Agresivní otevřený vzor poskytuje maximální trakci v terénu při různých uhlech zatáčení.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru