Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-silniční
  • Prémiová kvalita

Hankook H750A Kinergy 4S 2 X

Rozměry
Šířka
225
Profil
60
Průměr
R17
99H
M+S

Směs, ze které je pneumatika Hankook H750A Kinergy 4S2X vyrobena, obsahuje velký podíl přírodních surovin a umožňuje vysokou míru přilnavosti pneumatiky k vozovce i při nízkých teplotách. Bezpečná jízda 365...
Více informací

Letní
H750A Kinergy 4S 2 X

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní

Směs, ze které je pneumatika Hankook H750A Kinergy 4S2X vyrobena, obsahuje velký podíl přírodních surovin a umožňuje vysokou míru přilnavosti pneumatiky k vozovce i při nízkých teplotách. Bezpečná jízda 365 dní v roce bez přezouvání pneumatik, to byl záměr vývoje pneumatiky Hankook H750A Kinergy 4S2X. Speciální směs: Nová generace silikové směsi na základě přírodních složek a pomocí technologie regulovaného mísení. Použití speciální výplně patky: Stabilní ovladatelnost a reakce na řízení. Vyrovnaná polyesterová kordová vlákna: Zlepšují pevnost a odolnost bočnic. Bloky křížící se ve středu běhounu snižují hlučnost jízdy.

Vroubkované drážky: Vroubkované konce drážek zvyšují tzv hranový efekt na maximum a zlepšují jízdu v zimních podmínkách. Bezešvý zesílený kryt nárazníkových pásů: Zaručuje mimořádnou tuhost běhounu. Celoroční pneumatika Hankook H750A Kinergy 4S2X, jen jedna do každého počasí. Dva široké ocelové nárazníkové pásy: Společně se stabilními bočnicemi zaručují dlouhou životnost pneumatiky Hankook H750A Kinergy 4S2X. Konstrukce pneumatiky Hankook H750A Kinergy 4S2X: Vysoce přilnavá směs s příměsí siliky, vynikající přilnavost na mokré vozovce a spolehlivý záběr při nízkých teplotách. Stabilní bloky zajišťují krátkou brzdnou dráhu i při vysokých letních teplotách.

Vyduté spojovací můstky: Zvýšená tuhost bloků o 4 % zlepšuje ovladatelnost. Extrémně tuhé patní lano: Zlepšuje jednolitost a odolnost usazení patky. Široké příčné drážky: Zlepšený odvod vody díky širokým příčným drážkám. Extra široké drážky pneumatiky Hankook H750A Kinergy 4S2X umožňují optimální odvod vody a rozbředlého sněhu do stran.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru