Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-silniční
    Zesílená
  • Prémiová kvalita

Hankook K 127A Ventus S1 evo3 SUV

Rozměry
Šířka
315
Profil
25
Průměr
R23
102Y

Hankook K127A Ventus S1 evo3 SUV je prémiová pneumatika pro vozy SUV / 4x4, představuje výkon a udržitelnost pro vozy SUV. O maximální přilnavost při zatáčení se stará vyztužovací pás...
Více informací

Letní -46%
K 127A Ventus S1 evo3 SUV
11 245 Kč 6 078 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -46%

Hankook K127A Ventus S1 evo3 SUV je prémiová pneumatika pro vozy SUV / 4x4, představuje výkon a udržitelnost pro vozy SUV. O maximální přilnavost při zatáčení se stará vyztužovací pás s dvojí funkcí, který za všech podmínek zajišťuje rovnou kontaktní plochu. Stupňovité bloky ve vnější části dezénu: Počet vnějších stupňovitých bloků je optimalizován s ohledem na vysokou přilnavost při průjezdu zatáčkami za sucha, přispívají rovněž ke snížení hlučnosti pneumatiky na vozovce. Stupňovité bloky ve vnitřní části dezénu: Poskytují lepší odolnost vůči aquaplaningu a vyšší brzdný výkon za mokra díky tomu, že mají více vnitřních stupňů (bloků), které zajišťují prostor pro lepší odvod vody. Velmi tuhé vnější rameno: Došlo ke zvětšení vnějších bloků dezénu a ramenní oblasti pneumatiky, kde dochází ke koncentraci vysokého zatížení a tlaku při kontaktu s vozovkou při průjezdu zatáčkami. Zásluhou vyvážené konstrukce vnitřních a vnějších bloků došlo ke zlepšení ovladatelnosti za sucha o 6 %. Technologie leštění: Porovnání lesku pneumatiky a textury povrchu - Lesk: Přibližně 700 % - Drsnost povrchu: Přibližně 140 %.

Pneumatiky Hankook K127A Ventus S1 evo3 SUV jsou ztělesněním výkonu, bezpečnosti a komfortu. Oddělené zářezy na vnitřních dezénových blocích dokážou efektivně rozložit zatížení u vozů SUV. Konstrukce bočnice: Bočnice je navržena tak, aby zajišťovala ještě vyšší tuhost dezénových bloků, zlepšovala odvod tepla, proudění vzduchu a jízdní komfort. Záběrové drážky: Vnější záběrové drážky zajišťují dobrou přilnavost za mokra a zabraňují aquaplaningu na hladkých površích. Vyšší výkon na mokrých vozovkách a při průjezdu zatáčkami za deště, a to bez negativního vlivu na ovladatelnost za sucha.

HSSC (Highly Enriched Systhetic Silica Compound) je směs využívající novou technologii, při které se vysoce čistá a kvalitní směs siliky vulkanizuje při nízkých teplotách po dvakrát delší dobu než u běžných pneumatik. To umožní jednotlivým molekulám směsi mnohem lepší spojení, které se projeví stabilními jízdními vlastnostmi a vyšším kilometrovým výkonem. Pevnost pneumatiky Hankook K127A Ventus S1 evo3 SUV byla zvýšena tak, aby odpovídala vysokému počátečnímu výkonu a silám při akceleraci. Výztuha pásu pomocí vysokopevnostního ocelového lana: Díky použití vysokopevnostních pásů, které skvěle pohlcují vnější nárazy, došlo ke zvýšení odolnosti pneumatiky Hankook K127A Ventus S1 evo3 SUV i jízdního komfortu. Dvouvrstvá výztuha kostry pneumatiky Hankook K127A Ventus S1 evo3 SUV zajišťuje strukturální tuhost pneumatiky. Skládaná páska na hraně nárazníkového pásu, zajišťuje vyšší odolnost nárazníkového pásu. Zásluhou lepšího spojení mezi pneumatikou a ráfkem zůstane pneumatika Hankook K127A Ventus S1 evo3 SUV za všech okolností na ráfku, dokonce i při prudké akceleraci. Hankook Ventus S1 Evo3 K127 přináší sportovní manipulaci, vynikající brzdné vlastnosti na mokru a nízkou spotřebu paliva. Speciální konstrukce z aramidových vláken zajišťuje stálost profilu při jízdě ve velmi vysokých rychlostech a omezuje deformace bloků při změnách směru.

Hankook nabízí kvalitní pneumatiky se silným brzdným výkonem, hladkou manipulací, vysokou bezpečností a dokonalým jízdním komfortem. Nyní má výzkumná a vývojová centra v Koreji, USA, Německu, Číně a Japonsku. Pneumatiky Hankook vynikají především vysokými a vyváženými užitnými parametry danými soustavnou aplikací nejmodernějších poznatků z vlastní výzkumné a vývojové základny. Korejský výrobce Hankook je nyní desátým největším světovým výrobcem pneumatik. Výrobky jsou ekologicky šetrné a zabezpečují maximální zážitek z jízdy.. U nákladních pneumatik uživatelé oceňují zejména vysoké kilometrové výkony. Cílem Hankook je poskytnout bezpečný, příjemný a pohodlný jízdní zážitek. Hankook Tire je jeden z největších a nejrychleji rostoucích výrobců pneumatik pro osobní automobily, lehké nákladní vozy, 4x4 a SUV, nákladní automobily a autobusy. Hankook Tire vyvíjí špičkové technologie pro zvýšení zákaznické spokojenosti.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru