Vážení zákazníci, v pátek 3.12. bude naše prodejna v Opavě z technických důvodů otevřena pouze do 14 hodin. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-silniční
    Zesílená

Kormoran All Season SUV

Rozměry
Šířka
235
Profil
55
Průměr
R19
105V

Pneumatika Kormoran All Season SUV má originální šípový dezén připomínající rybí kostru, který jí přináší zásadní přednosti. Výhody pneumatiky Kormoran All Season SUV: pevný středový blok – vylepšená odezva řízení...
Více informací

Letní
All Season SUV

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní

Pneumatika Kormoran All Season SUV má originální šípový dezén připomínající rybí kostru, který jí přináší zásadní přednosti. Výhody pneumatiky Kormoran All Season SUV: pevný středový blok – vylepšená odezva řízení a posílení stability, vylepšené jízdní a brzdné vlastnosti za mokra, pevný středový blok pro vysokou stabilitu a manévrování, pravidelné rozložení tlaku a tuhosti bez ohledu na rychlost pro zachování parametrů a trvanlivosti, vylepšená citlivost i zpětná vazba. Pneumatiky Kormoran All Season SUV mají velké množství drážek v blocích svého dezénu. Pneumatiky Kormoran All Season SUV mají zpevněné ramenní bloky, které jsou podstatné během zatáčení. Hustý lamelový systém zajišťuje maximální přilnavost, krátkou brzdnou dráhu a mimořádný záběr. Asymetrický profil a optimalizovaná stopa pneumatik Kormoran All Season SUV zajišťují vynikající kontrolu nad jízdou a spolehlivou odezvu řízení. Konstrukce pneumatiky Kormoran All Season SUV zaručuje odolnost a spolehlivost i v náročných podmínkách. Pneumatiky mají díky svému unikátnímu designu běhounu kratší brzdnou dráhu a zlepšenou akceleraci v různých podmínkách. Pneumatiky Kormoran All Season SUV nabízí skvělou přilnavost a atraktivní design. Maximalizace kontaktu pneumatiky Kormoran All Season SUV s vozovkou, díky které mohou Kormoran All Season bez problému obouvat i řidiči s menším průměrem kol. Pneumatika Kormoran All Season SUV vyniká skvělou přilnavostí za mokra, čímž pomáhá předcházet aquaplanningu. Rychlý odvod vody a sněhu z běhounu pneumatiky Kormoran All Season SUV. Kvalitní celoroční pneumatiky Kormoran All Season SUV za rozumnou cenu byly ještě před pár lety nedosažitelný ideál, technologie se však stále zlepšují a s nimi i dostupnost celoroček. Pneumatiky Kormoran All Season SUV skvěle přilnou k suché i mokré vozovce a zajistí vám kratší brzdnou dráhu. Moderní sloučeniny s vysokým obsahem siliky zajišťují dlouhý kilometrový výkon a nízkou hlučnost.

Původně polská značka pneumatik patří od roku 1995 pod koncern Michelin. Díky vstupu Michelinu, změně strategie i investicím do technologií se pneumatiky Kormoran staly známou značkou na evropském trhu pneumatik. Výrobky této značky charakterizuje dokonalá kvalita a dostupnost v konkurenční ceně. Pneumatiky Kormoran jsou nyní vyráběny v rámci koncernu Michelin – světového lídra pneumatikárenského průmyslu. Pneumatiky značky charakterizuje dobrými jízdní vlastnosti (bezpečnost, pohodlnost, trvanlivost), a jejích nákup nezažíti domácího rozpočtu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru