Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-silniční
    Zesílená

Michelin Crossclimate SUV

Rozměry
Šířka
225
Profil
55
Průměr
R19
103W

Pneumatiky Michelin CrossClimate pro SUV vozy díky svým zdokonaleným jízdním vlastnostem dokáží poskytovat znamenitý výkon od začátku do konce za každých okolností. Testováno na milionech kilometrů, v letních vedrech i...
Více informací

Letní -34%
Crossclimate SUV

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -34%

Pneumatiky Michelin CrossClimate pro SUV vozy díky svým zdokonaleným jízdním vlastnostem dokáží poskytovat znamenitý výkon od začátku do konce za každých okolností. Testováno na milionech kilometrů, v letních vedrech i zimních mrazech, směs pneumatiky s optimalizovaným složením se dokonale přizpůsobí vozovce v rozmezí -7 až +25 °C. Dezén s novým vzorkem ve tvaru písmene V s do sebe zapadajícími 3D lamelami, které vytvářejí efekt drápů a jsou velmi účinné na sněhu. Excelentní komfort a výborný brzdný výkon na mokrých vozovkách. Směs běhounu je mimořádně pružná za jakékoliv teploty, výrobce zaručuje dlouhou životnost a velmi dobrý komfort. Revoluční novinka francouzského výrobce. Pneumatika se vyznačuje krátkou brzdnou drahou na suchu i mokru. Speciální konstrukce kostry poskytují vynikající jízdní vlastnosti jak na suché vozovce tak na mokru s vysokou mírou bezpečnosti.

V různých klimatických zónách bez starostí navíc. Michelin Crossclimate kombinuje ty nejlepší vlastnosti zimních a letních pneu do jedné pneumatiky. Průkopnická letní pneumatika se zimními vlastnostmi spatřila světlo světa jen před dvěma lety, a už následuje Michelin Crossclimate+ o další úroveň výš.

Atraktivní šípovitý dezén ve tvaru "Y" zajišťuje adhezi na jakémkoliv povrchu, výkonné brždění i trakci za mokra i ve sněhu. Okamžitý odvod vody a břečky ze stopy je základem ideálního přilnutí k povrchu vozovky a spolehlivé manévrování.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru