Vážení zákazníci. Vlivem přetíženosti dopravní společnosti v probíhající zimní sezóně může docházet ke zpoždění doručení Vašich zásilek. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-silniční

Michelin Latitude Sport 3

Rozměry
Šířka
235
Profil
60
Průměr
R18
103V
AO

V porovnání s předchozí generací MICHELIN Latitude Sport má pneumatika Michelin Latitude Sport 3 o 10 % větší stopu, která zaručuje zvýšenou bezpečnost na mokrém povrchu. Pneumatika Michelin Latitude Sport...
Více informací

Letní -28%
Latitude Sport 3

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -28%

V porovnání s předchozí generací MICHELIN Latitude Sport má pneumatika Michelin Latitude Sport 3 o 10 % větší stopu, která zaručuje zvýšenou bezpečnost na mokrém povrchu. Pneumatika Michelin Latitude Sport má velmi nízký valivý odpor a vysoký komfort jízdy. Lamely s variabilní tloušťkou omezují deformaci běhounu způsobenou kontaktem s vozovkou, čímž významně snižují valivý odpor pneumatiky. Perfektní adheze i v zatáčkách díky bočním lamelám a příměsy siliky. Tato pneumatika se pyšní i vlastností úspory paliva až o 15 % oproti konkurenci. Pneumatika dostala 10 bodů z 10 při měření výkonu během brzdění. Častý vítěz testů v zahraničí i u nás.

Inovativní směs bloků pryže vyrobená ze směsi silica a nejnovější generace elastomerů zajišťuje výjimečnou kilometrovou životnost se zachováním maximální bezpečnosti a palivové úspornosti. Skvělá ovladatelnost řízení na suchem, mokrém a bahnitém terénu. Michelin Latitude Sport Michelin patří mezi největší světové výrobce pneumatik. Michelin patří mezi přední výrobce taky díky kvalitě, výkonu a životnosti svých pneumatik jak v zimě, tak i v létě.

Výborná přilnavost k vozovce při projíždění zatáčkou. Pneumatika je navíc šetrná k životnímu prostředí díky absenci některých éterických olejů. Michelin vyrábí pneumatiky k nejrůznějším vozidlům: pro osobní automobily, nákladní vozidla, motocykly, stroje pro zemní práce, autobusy. Použita technologie RUN FLAT. Kontinuální středové žebro zajišťuje v okamžiku brzdění a zrychlování efektivní přesun točivého momentu. Velmi výkonná a kvalitní pneumatika prémiového výrobce pro sportovní vozy i nejvyšší třídy. Pneumatika MICHELIN Latitude Sport 3 je homologována na některé z nejprestižnějších modelů SUV vozidel a zkracuje brzdnou dráhu o 2,7 metrů. Díky stavbě kostry a běhounu dokáže udržet vaše vozidlo na jakémkoliv povrchu a v jakékoliv rychlosti. Dvouvrstvá kostra zaručuje vysokou míru odolnosti pro všechna SUV vozidla, která jsou určena výhradně k silničnímu užití. Rozšířený nulový nárazník zaručuje jedinečnou odolnost pneumatiky na vozovce. Latitude sport je prémiová pneumatika, kterou lze jen doporučit. Pneumatike je oceňována pro svou jízdní dynamičnost a bezpečnost. Navíc s opravdu vysokým kilometrovým průběhem, který rázem srovná rozdíl v ceně s jinými značkami - odpadá tedy i častější přezutí.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru