Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-těžký terén
  • Doporučujeme

Nexen Roadian MT

Rozměry
Šířka
31
Profil
10.5
Průměr
R15
109Q

Nexen říká, že díky několika funkcím se pneumatika Roadian MTX Extreme Off-Road stala předním běžcem pro milovníky terénu. Agresivní design umožňuje všestrannost na silnici i v terénu, bez ohledu na...
Více informací

Letní -42%
Roadian MT

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -42%

Nexen říká, že díky několika funkcím se pneumatika Roadian MTX Extreme Off-Road stala předním běžcem pro milovníky terénu. Agresivní design umožňuje všestrannost na silnici i v terénu, bez ohledu na terén. Design dvojité boční stěny umožňuje přizpůsobený vzhled. Roadian MTX má také standardní 3vrstvý design a vysoký zátěžový index, díky čemuž je extrémně vhodná do těžkých nákladních vozidel. Maximum 80 psi pro podporu vysokého zatížení. Konstrukce běhounu pomáhá eliminovat hluk, tvrdost a vibrace přenášené do kabiny - vytváří tak pro uživatele klidnější a pohodlnější zážitek. Výjimečné vlastnosti nízkého vzduchu pro maximální výkon v terénu a bahně. K dispozici ve více než 35 velikostech.

Aby Nexen pomohl předvést Roadian MTX, v roce 2018 se spojil s několika společnostmi, aby zdůraznil úspěch a růst pneumatiky v komunitě offroad. Společnost letos pneumatiku umístila na mnoha projektech - včetně několika významných sestav SEMA (Association of Market Market Association) 2018. Nexen říká, že tato partnerství pomohla oslovit široké publikum a zvýšit povědomí o vůbec první blátě terénní terénní pneumatiky značky. Po pouhých roce dostupnosti se silniční pneumatika Roadian MTX Extreme Off-Road rychle stala špičkovou volbou pro moderní terénní nadšence.

Nexen Tire Corporation je jediný z nejvýznamnějších korejských producentů pneumatik. Společnost byla nalezena v roce 1942, roky výzkumu návštěvníkůli zařadit značky Nexen mezi světovými renomovanými společnostmi. Při výpočtu se používají nejmodernější technologie. - Na základě splněných kvalitativních kritérií byly získány pneumatické udělené certifikáty kvality (ISO 9001, QS 9000, ISO 14001), všechny produkty Nexen splňuje standardy určené pro Evropskou unii.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru