Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-silniční

Pirelli Cinturato All Season +

Rozměry
Šířka
225
Profil
55
Průměr
R19
99V
s-i

Směrový design vzorku pneumatiky Cinturato™ All Season Plus. Schopnost pokračovat v jízdě po defektu. Pro jakékoliv období, odolná vůči defektům. Zlepšené ovládání na suchých silnicích, kratší brzdná dráha. Soustřeďuje se...
Více informací

Letní -46%
Cinturato All Season +

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -46%

Směrový design vzorku pneumatiky Cinturato™ All Season Plus. Schopnost pokračovat v jízdě po defektu. Pro jakékoliv období, odolná vůči defektům. Zlepšené ovládání na suchých silnicích, kratší brzdná dráha. Soustřeďuje se také na výrobu pneu pro luxusní automobily, pro něž je potřeba vysoký výkon a kvalita. Excelentní ovládání a efektivita při brzdění na mokru. Zvláštní důraz byl při vývoji kladen na výkon na sněhu a mokru, ve výsledku si tak řidič může s pneumatikami Cinturato™ All Season Plus užívat bezpečnou jízdu. Vyšší bezpečnost na zasněžených a mokrých vozovkách3D technologie lamel.

Pneumatika Cinturato™ All Season Plus je evolucí současné pneumatiky Cinturato™ All Season, jež přináší vyšší komfort pro řidiče pohybujících se převážně v městském prostředí, kteří hledají chytrá a inovativní řešení. Bezpečnost a vyšší komfort. Nová směs běhounu pneumatiky zlepšuje výkonnost jak v zimním, tak i letním období. Technologie Seal Inside™. Nyní s plusem Nová směs běhounu Inovativní proces kombinování přísad. Pirelli je pátým světovým největším výrobcem pneumatik. Pirelli vyrábí pneu, které jsou určeny pro různé typy automobilů: lehká nákladní vozidla, motocykly, kamiony, autobusy, zemědělské a stavební stroje.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru