Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-silniční
  • Super kvalita/výkon

Sailun Atrezzo SVR LX

Rozměry
Šířka
305
Profil
40
Průměr
R22
114V

Dokonalá rovnováha stylu, luxusu a celoročního výkonu pneumatiky Sailun Atrezzo SVR LX pro jistý výkon za všech povětrnostních podmínek. Široká stopa pneumatiky Sailun Atrezzo SVR LX poskytuje vynikající kontakt s...
Více informací

Letní -38%
Atrezzo SVR LX

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -38%

Dokonalá rovnováha stylu, luxusu a celoročního výkonu pneumatiky Sailun Atrezzo SVR LX pro jistý výkon za všech povětrnostních podmínek. Široká stopa pneumatiky Sailun Atrezzo SVR LX poskytuje vynikající kontakt s povrchem, aby se minimalizovalo opotřebení a zlepšila manipulace. Celoroční vysoce výkonná pneumatika Sailun Atrezzo SVR LX je zkonstruována pro sportovní nákladní automobily a SUV. Drážkované stěny běhounu: Vylepšují stabilitu při vysokých rychlostech a pomáhají snižovat hluk ze silnice. Sportovní design a styl pneumatiky Sailun Atrezzo SVR LX pomáhají zdůraznit vzhled vozidel a zároveň poskytují výjimečný výkon. Sportovní design s pokročilým designem běhounu zdůrazňuje SVR LX vzhled vaší jízdy a poskytuje bezkonkurenční celoroční výkon, pohodlí a životnost běhounu.

SVR LX je prémiová vysoce výkonná pneumatika určená pro SUV, sportovní nákladní automobily a crossovery. Vlastnosti a výhody: Drážkované běhouny pneumatiky Sailun Atrezzo SVR LX snižují hluk a zlepšují stabilitu, symetrické kanály ve tvaru písmene V zlepšují trakci na mokru, celoroční směsi běhounu pro výjimečnou celoroční přilnavost. Hluboký dezén dezénu LAC: Širokoúhlé kanály s nízkým úhlem zakřivení (LAC), které protínají vodu, rozbředlý sníh a bláto pro optimální výkon za každého počasí a vynikající odolnost proti hydroplánování. Jedinečný design běhounu Deep LAC má široké, nízkoúhlé zakřivené kanály, které prořezávají bláto, vodu a rozbředlý sníh a zvyšují odolnost pneumatiky Sailun Atrezzo SVR LX proti hydroplánování a celoroční trakci. Symetrické kanály ve tvaru V: Navrženy tak, aby poskytovaly vynikající odvod vody pro lepší trakci pneumatik Sailun Atrezzo SVR LX a manipulaci na mokru.

Společnost pro značku pneumatik Sailun od začátku spojila technické zkušenosti s inovativním výzkumem a vývojem s cílem navrhnout a vyrobit pneumatiky světové třídy pro všechny typy vozidel. Výrobce Sailun je třetím největším výrobcem pneumatik v Číně. Prodává je ve více než 50 zemích po celém světě. Pneumatiky Sailun vytvořily záviděníhodnou pověst po celém světě jako výrobce a dodavatel kvalitních pneumatik s vysokou přidanou hodnotou. Sailun dokáže vyrobit 41,6 milionů pneumatik ročně, z toho 7,3 milionů pneumatik pro osobní automobily. Značka Sailun byla založena v roce 2002 v oblasti hospodářského a technologického rozvoje v Qingdao v Číně. Společnost Sailun, která pokrývá celou řadu aplikací, vyrábí pneumatiky pro všechny typy každodenního používání.

EU štítek

EU
E
C
75 dB

Dle nového nařízení EU je nyní nutno označovat pneumatiky podle jejich vlivu na spotřebu paliva, stupně přilnavosti za mokra a úrovně hluku, který generují. Účelem tohoto značení je zvýšení bezpečnosti a efektivity silniční dopravy prostřednictvím propagace palivově úsporných a bezpečných pneumatik s nízkou hlukovou hladinou. Podle základního rozlišení je třída A ta nejlepší a třída G nejhorší.

Na spotřebu paliva má vliv valivý odpor pneumatiky

Síla, která při točení pneumatiky působí proti směru jízdy, se nazývá valivý odpor. Díky tomu, že typ pneumatik ovlivňuje spotřebu paliva u osobních aut z 20 % a u nákladních z 35 %, je potřeba usilovat o nízké hodnoty valivého odporu.

Přechod mezi pneumatikami třídy C a B má na spotřebu osobního vozidla vliv v rozpětí 2,5 % – 4,5 %.

Bezpečnost ovlivňuje přilnavost pneumatiky za mokra

Přilnavost za mokra představuje z hlediska bezpečnosti naprosto zásadní vlastnost pneumatiky. Vysoká přilnavost znamená krátkou brzdnou dráhu při jízdě v dešti.

Rozdíl mezi jednotlivými třídami znamená prodloužení či zkrácení brzdné dráhy o 2,6 m (při brždění na mokré vozovce v rychlosti 80 km/h).

Způsobený hluk (v decibelech)

Úroveň hluku generovaného dopravou má významný vliv na životní prostředí. Je ovlivňován několika faktory, mezi které patří intenzita dopravy, typ vozidla, styl jízdy a vzájemný vliv vozovky a pneumatiky.

Hodnota, která je na etiketě uvedena, neoznačuje úroveň hluku, kterou při jízdě vnímá řidič. Jde o vnější úroveň hluku, která přispívá k akustickému znečištění.

  • 1 černá zvuková vlna – 3 dB (A) méně než limit EC Reg 661/2009.
  • 2 černé zvukové vlny – splňuje EC Reg 661/2009 limity.
  • 3 černé zvukové vlny – splňuje EC Dir. 2001/43 limity. (Nejhorší výkon.)

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru