Vážení zákazníci, v pátek 3.12. bude naše prodejna v Opavě z technických důvodů otevřena pouze do 14 hodin. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-silniční
  • Vyrábí Michelin v EU

Sebring All Season SUV

Rozměry
Šířka
235
Profil
55
Průměr
R19
105V

Pneumatiky Sebring All Season SUV jsou vhodné pro osobní vozidla a SUV a jsou náhradou za zimní nebo letní pneumatiku, ne však plnohodnotnou. Hustší lamelování zlepšuje záběrové vlastnosti na ledu...
Více informací

Letní -42%
All Season SUV

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -42%

Pneumatiky Sebring All Season SUV jsou vhodné pro osobní vozidla a SUV a jsou náhradou za zimní nebo letní pneumatiku, ne však plnohodnotnou. Hustší lamelování zlepšuje záběrové vlastnosti na ledu a sněhu, široké drážky odvádějí rozbředlý sníh a speciální směs s obsahem siliky zkracuje brzdnou dráhu na mokru. Pneumatiky Sebring All Season SUV jsou určeny pro obrovskou škálu vozidel od městských automobilů až po vysoce výkonné vozy. Pneumatiky zaručují výborné vlastnosti také v zimě. Nová celoroční pneumatiky Sebring All Season jsou určeny pro obrovskou škálu vozidel od městských automobilů až po vysoce výkonné vozy. Díky velkému počtu lamel a vysokým podílem drážek zaručují pneumatiky vynikající ovládání při jízdě do kopce v zatáčkách a na sněhu. Celoroční pneumatiky nejsou určeny do hornatějších oblastí, protože jejich vlastnosti nedosahují kvalit zimní pneumatiky. Celoroční pneumatiky Sebring All Season SUV poskytují bezkonkurenční požitek z jízdy v zatáčkách a na mokrém a suchém povrchu.

Pneumatiky zaručují výborné vlastnosti také v zimě. Díky velkému počtu lamel a vysokým podílem drážek zaručují pneumatiky vynikající ovládání při jízdě do kopce i v zatáčkách a na sněhu. Celoroční pneumatiky Sebring All Season poskytují bezkonkurenční požitek z jízdy v zatáčkách a na mokrém a suchém povrchu. Poskytuje dobrou trakci a samočisticí vlastnosti. Tato celoroční pneumatika zaručuje optimální vyváženost mezi přilnavostí za mokra a spotřebou paliva. Tyto pneumatiky mají všechny vlastnosti letní pneumatiky, směrový dezén pro lepší rozptýlení vody, centrální žebro a velké ramenní bloky běhounu pro perfektní mechanismus řízení. Tyto pneumatiky mají všechny vlastnosti letní pneumatiky směrový dezén pro lepší rozptýlení vody centrální žebro a velké ramenní bloky běhounu pro perfektní mechanismus řízení.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru