Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Extra cena

Barum Vanis 3

Rozměry
Šířka
215
Profil
75
Průměr
R16
113/111R
C

Dodávková pneumatika Barum Vanis 3 nabízí praktické řešení pro každého profesionála, který očekává vyvážený výkon během sezóny. Nová pneumatika Vanis 3 byla vyvinuta tak, aby zajistila dobrý kilometrový výkon s...
Více informací

Letní -41%
Vanis 3

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -41%

Dodávková pneumatika Barum Vanis 3 nabízí praktické řešení pro každého profesionála, který očekává vyvážený výkon během sezóny. Nová pneumatika Vanis 3 byla vyvinuta tak, aby zajistila dobrý kilometrový výkon s vysokou úrovní bezpečnosti a příjemným zážitkem z jízdy. Zvýšený kilometrový výkon, komfort, vysoká bezpečnost. Díky uzavřenému dezénu a optimalizovanému rozložení lamel vzniká méně hluku. Jízda je proto velmi pohodlná. Pokročilá konstrukce dezénu a bloková struktura zajišťují dobrý brzdný výkon a snížené riziko aquaplaningu pro co nejlepší zážitek z jízdy na mokré i suché vozovce. Pneumatika Vanis 3 je vybavena nejnovější generací běhounové směsi se zvýšeným valivým odporem a opotřebením. Díky tomu je pneumatika vysoce efektivním řešením zejména pro zákazníky z řad užitkových dodávek. Hodnocení přilnavosti za mokra udává, jak dobře si pneumatika povede na mokré vozovce, přičemž výkonnost je odstupňována od třídy A až po třídu E. Vysoká známka znamená krátkou brzdnou dráhu na mokré vozovce. Snížený valivý odpor šetří palivo a snižuje emise CO2. Pneumatiky třídy A poskytují nejlepší palivovou účinnost, přičemž spotřeba paliva se zvyšuje s každou další třídou až po třídu E. Jedná se o vnější hluk odvalování, který pneumatika vytváří, měřený v decibelech. Na štítku je uvedena úroveň hluku hodnocená ve třídách od A do C. Kromě těchto tří hodnot na štítku jsou uvedeny také piktogramy - pokud jsou použitelné - vztahující se k výkonnosti v náročných sněhových podmínkách (3PMSF) a/nebo přilnavosti na náledí (ta se týká pouze pneumatik pro osobní vozidla).

Barum je značka, která působí na trhu pneumatik již více než 70 let. Za tuto dobu získaly pneumatiky Barum prestiž na celém světě díky bohatým zkušenostem, výrobním know-how a spolehlivosti. Výrobní závod v Otrokovicích je v současnosti největší výrobní jednotkou v Evropě. Splnili jsme ty nejnáročnější mezinárodní audity kvality výroby a obstáli jsme na výbornou i při interních auditech nejprestižnějších výrobců automobilů jako je Volvo, BMW, VW, Škoda, Renault, Ford či Peugeot. Naše znalosti a výrobní dovednosti se odráží i ve filozofii naší značky. Výrobky Barum se snaží poskytnout svým zákazníkům ten nejlepší poměr mezi cenou a výkonem. Kromě ostatních špičkových vlastností, prokázaných v testech nezávislých časopisů a autoklubů, poskytují naše pneu vysoký kilometrový výkon. Barum vyrábí pneumatiky v nejmodernějších závodech v Evropě pod záštitou silné skupiny Continental AG. Barum patří k nejúspěšnějším výrobcům pneumatik ve střední Evropě a jeho slogan hovoří jasně: Chytrá volba.

Certifikát
Nahoru