Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Bridgestone R660

Rozměry
Šířka
195
Profil
80
Průměr
R14
106R
C

Ziskovost vašeho podnikání zvýší mimořádně odolná směs nové generace, která prodlužuje kilometrový nájezd. Díky vylepšenému tvaru dezénu je zajištěna spolehlivá a jistá ovladatelnost pneumatiky Bridgestone R660 v širokém rozsahu podmínek....
Více informací

Letní
R660

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní

Ziskovost vašeho podnikání zvýší mimořádně odolná směs nové generace, která prodlužuje kilometrový nájezd. Díky vylepšenému tvaru dezénu je zajištěna spolehlivá a jistá ovladatelnost pneumatiky Bridgestone R660 v širokém rozsahu podmínek. Žebrový dezén odvádí vodu rychle z kontaktní plochy pneumatik Bridgestone R660 a zaručuje krátkou brzdnou dráhu na mokru. Pro bezpečný, spolehlivý a nákladově efektivní provoz je pneumatika Bridgestone R660 jedinou volbou. Žebrový dezén pneumatiky Bridgestone R660 odvádí vodu rychle z kontaktní plochy a zaručuje krátkou brzdnou dráhu na mokru. Letní pneumatiku Bridgestone Duravis R660 využijí řidiči dodávek a lehkých nákladních vozů. Uspořádání dezénových bloků pomocí technologie Super-S snižuje valivý odpor. Pneumatika Bridgestone Duravis R660, hospodárnost, ovladatelnost na mokru, odolnost. Pneumatika Duravis R660 byla vyvinuta pro maximální výdrž a odolnost vůči opotřebení. Díky vylepšenému tvaru dezénu je zajištěna spolehlivá a jistá ovladatelnost v širokém rozsahu podmínek. Vynikající životnost zajišťuje nízké provozní náklady, což ještě zvyšuje vaši ziskovost. Vysoké ceny paliv znamenají, že i malé snížení jejich spotřeby může v celkovém výsledku přinést velkou úsporu. Pneumatika Duravis R660 pro dodávkové vozy - bezpečný, spolehlivý a nákladově efektivní provoz je Duravis jedinou volbou.

Mohutné bloky zvyšují tuhost pneumatiky. Vysoké ceny paliv znamenají, že i malé snížení jejich spotřeby může v celkovém výsledku přinést velkou úsporu, pneumatika Bridgestone R660 zajišťuje díky Super-S kostře sníženou spotřebu paliva. Žebrovité drážky velmi rychle odvádí vodu ze středu, čímž brání aquaplaningu a zlepšují handling. Duravis R660 zajišťuje díky Super-S kostře sníženou spotřebu paliva. Pneumatika BRIDGESTONE R660 je konstruována tak, aby splnila náročné požadavky, které jsou kladeny na pneumatiky pro lehké nákladní automobily a dodávky. O zvýšení bezpečnosti se starají bohatě dimenzované drážky pneumatiky Bridgestone R660, které omezují riziko aquaplaningu při jízdě za zhoršených povětrnostních podmínek, stejně jako optimalizovaná směspro lepší přilnavost. Nejdůležitější vlastnosti a charakteristiky: lepší bezpečnost na vozovce, lepší přilnavost. Výrazné a pevné bočnice pneumatik Bridgestone R660 chrání běhoun před poškozením a zajišťují perfektní stabilitu na každém povrchu. Nižší spotřeba paliva.

V rámci svého regionu provozuje Bridgestone 14 závodů pro výrobu pneumatik a souvisejících produktů, významné vývojové a výzkumné centrum a zkušební polygon. Bridgestone je největší společnost na světě pro výrobu pneumatik a gumárenských produktů. Sídlo společnosti je v Praze. Bridgestone Europe má zastoupení ve více než 60 zemích s celkem více než 18 200 zaměstnanci. Bridgestone Europe se sídlem v Belgii je stoprocentní dceřinou firmou Bridgestone Corporation, největší společnosti na světě v odvětví výroby pneumatik a gumárenských produktů na světě, se sídlem v Tokiu. Prémiové pneumatiky společnosti Bridgestone Europe se prodávají na celém světě. V České republice působí Bridgestone od roku 1994 a dodává sem kompletní řadu osobních, nákladních, motocyklových, zemědělských a stavebních pneumatik značek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimní pneumatiky Bridgestone jsou ideální volbou pro bezpečnou jízdu nástrahami zimy.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru