Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Continental VanContact Ultra

Rozměry
Šířka
205
Profil
70
Průměr
R15
106/104R
C

Zažijte nízký valivý odpor díky speciální koncepci směsi přizpůsobené pro dodávky. Stejně jako se každá úspěšná firma snaží budovat dlouhodobé vztahy, je i naším cílem být po vašem boku co...
Více informací

Letní -41%
VanContact Ultra

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -41%

Zažijte nízký valivý odpor díky speciální koncepci směsi přizpůsobené pro dodávky. Stejně jako se každá úspěšná firma snaží budovat dlouhodobé vztahy, je i naším cílem být po vašem boku co nejdéle, proto jsme vyvinuli pneumatiku Continental VanContact Ultra - pneumatiku, se kterou s největší pravděpodobností strávíte dlouhou dobu. Užijte si vynikající kilometrový výkon umožněný uzavřenou konstrukcí dezénu pneumatik Continental VanContact Ultra. Větší kontaktní plocha mezi pneumatikou Continental VanContact Ultra a vozovkou, což snižuje specifické opotřebení dezénu i hluk generovaný od vozovky. O nákup nových pneumatik nebudete muset starat po velmi, velmi, velmi dlouhou dobu, protože víme, že máte s největší pravděpodobností jiné priority, než abyste museli myslet na pneumatiky svých flotil, přišli jsme se zcela novým konceptem mimořádně odolné směsi, která je šitá na míru požadavkům dodávek, použitím tzv. Využijte vynikající odolnost a vysokou robustnost bočnic pneumatik Continental VanContact Ultra. Silnější dezénové bloky a žebro táhnoucí se po celé straně pneumatik Continental VanContact Ultra stabilizují celou bočnici, tyto vlastnosti zajišťují její vysokou odolnost a snižují pravděpodobnost poškození obrubníkem. Při vývoji pneumatik Continental VanContact Ultra jsme si kladli za cíl poskytnout vám pneumatiku, která vás dokáže déle dopravovat z bodu A do jakéhokoli bodu B, abychom dosáhli vynikajícího kilometrového výkonu, vytvořili jsme nový uzavřený dezén s menším počtem a menšími příčnými drážkami v ramenním žebru. funkcionalizovaných polymerů se nám podařilo dosáhnout pozoruhodného valivého odporu, vysoké robustnosti a zároveň zajistit vynikající přilnavost za mokra - díky tomu můžete místo výměny pneumatik svého vozového parku myslet na to, jak posunout své podnikání kupředu.

Nevyrábí pouze pneumatiky Continental, ale pod koncern spadají i značky jako je Barum, General Tire, Uniroyal, Dunlop, Matador atd. Co se týče pneumatik, tato společnost v mnoha ohledem udávala směr a zajistila si výhradní postavení na trhu. Vyznačují se vysokou kvalitou, ale i cenou. V roce 1934 si nechala patentovat bezdušovou pneumatiku. Společnost Continental byla založena již v roce 1871 v Hanoveru, tehdy se společnost zaměřovala na výrobu tlumičů pro podkovy a také celogumové obruče pro povozy, později vyráběla pneumatiky na kola a v této výrobě byla první na světě. Patří k předním dodavatelům automobilového průmyslu, podílela se třeba na projektech Formule 1. V současné době je společnost Continental druhým největším výrobcem pneumatik na celém světě, zaměstnává kolem 150 000 lidí. Pneumatiky Continental se řadí bezpochyby k nejbezpečnějším pneumatikám. Společnost Continental se snaží neustále pneumatiky inovovat, jde s dobou a své výrobky zdokonaluje dle nejnovějších trendů. V řadě testů pneumatik figurují pneumatiky Continental na předních místech. Oproti konkurenci jsou tyto pneu cenově náročnější, avšak kvalita je nespočetně vyšší. Jako první přišel Continental s výrobou zimních pneumatik na nákladní automobily. Většinou se setkáme s kladnými ohlasy od těch, kteří s pneu Continental mají zkušenosti. Od svého založení v roce 1871, Continental pracuje na jednom cíli: Zajišťovat bezpečnost na silnicích bez kompromisů, s komfortem a potěšením. Od první pneumatiky na světe se vzorkem běhounu až po vizionářskou Conti.eContact a inovace v automotivní bezpečnosti – více než 140 let, neustále rozvíjíme naše zkušenosti v mobilitě, dopravě a procesech.

Certifikát
Nahoru