Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Goodyear Duramax 2

Rozměry
Šířka
195
Profil
75
Průměr
R16
107R
C

Pneumatika Goodyear Duramax 2 je určena pro nákladní a užitková vozidla. Bohatá výbava a inovativní technologie umožňují těmto pneumatikám poskytnout výkon, spolehlivost a odolnost potřebnou pro náročné pracovní podmínky. Více informací

Letní -41%
Duramax 2

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -41%

Pneumatika Goodyear Duramax 2 je určena pro nákladní a užitková vozidla. Bohatá výbava a inovativní technologie umožňují těmto pneumatikám poskytnout výkon, spolehlivost a odolnost potřebnou pro náročné pracovní podmínky.

Výkon na suchu a mokru: Pneumatika Duramax 2 nabízí vynikající přilnavost a ovladatelnost jak na suchých, tak mokrých površích. To přispívá k bezpečnému a jistému řízení vozidla bez ohledu na povětrnostní podmínky.

Odolnost proti opotřebení: Pneumatika Duramax 2 je navržena s ohledem na dlouhou životnost a odolnost. Díky speciálním směsím gumy a konstrukci pneumatiky je zajištěna minimální opotřebení a vysoká odolnost proti poškození.

Zvýšený výkon při nakládání: Pneumatika Duramax 2 je vybavena speciálním dezénem, který poskytuje lepší trakci a brzdění při nakládání a vykládání zboží. To pomáhá zvýšit produktivitu a efektivitu práce.

Komfort a hladká jízda: Navzdory své robustnosti pneumatika Duramax 2 nabízí také pohodlnou jízdu. Díky speciálním technologiím tlumení a konstrukci pneumatiky je dosaženo snížení hluku a vibrací, což zlepšuje komfort řidiče a posádky vozidla.

Do koncernu Goodyear patří také značky pneu Dunlop, Sava, Fulda a Debica. Kvalita, na kterou se můžete spolehnout: pneumatiky společnosti Goodyear byly za posledních 5 let testovány nezávislými evropskými časopisy se zaměřením na pneumatiky, a ty dosáhly skvělých výsledků. Má nyní zastoupení na šesti kontinentech s ročními tržbami více než 15 miliard dolarů. Letní, zimní i celoroční osobní a užitkové pneumatiky Goodyear jsou nejen inovativní, ale také skvěle hodnoceny odborníky. Goodyear je platinovým partnerem FC Bayern Mnichov. Již v roce 1926 se stal GoodYear největší gumárenskou společností na světě. Značka v minulosti vyráběla také pneumatiky pro různé závodní vozy. Značkové Pneu Goodyear pro nejvyšší bezpečnostní standardy na cestách. Goodyear je největším výrobcem pneumatik na světě, má zastoupení na šesti kontinentech. Společnost Goodyear Tire & Rubber Company vznikla již v roce 1898. Frank Seiberling pojmenoval společnost po Charlesu Goodyearovi, který vynalezl proces vulkanizace. Kromě pneumatik značky Goodyear vyrábí také několik dalších renomovaných značek, včetně pneumatik Dunlop, Fulda, Sava a Debica. Goodyear, světový výrobce prémiových pneumatik a FC Bayern Mnichov a nejúspěšnější tým německé Bundesligy, od roku 2016 vstoupili do platinového partnerství.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru