Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Extra cena

Matador Hectorra Van

Rozměry
Šířka
235
Profil
65
Průměr
R16
121/119R
C

Komfort - nízká tvorba hluku s příjemným zážitkem z jízdy. Matador přichází s pneumatikou Hectorra Van, která nabízí velmi dobře vyvážený výkon s nízkou hladinou hluku, což přináší příjemný zážitek...
Více informací

Letní -42%
Hectorra Van

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -42%

Komfort - nízká tvorba hluku s příjemným zážitkem z jízdy. Matador přichází s pneumatikou Hectorra Van, která nabízí velmi dobře vyvážený výkon s nízkou hladinou hluku, což přináší příjemný zážitek z jízdy. Díky vysokému brzdnému výkonu a nízkému valivému odporu je vaše podnikání bezpečné a efektivní. Dobrá ovladatelnost, kratší brzdná dráha a delší životnost. Čtyři obvodové drážky pneumatiky Matador Hectorra Van rychle odvádí vodu z pneumatiky a riziko aquaplaningu je nižší. V důsledku uzavřeného vnějšího ramene pneumatiky dochází ke snížení hluku a zvýšení jízdního komfortu. Tuhé a pevné obvodové pásy, žebra a bloky dezénu v centrální části pneumatik Matador Hectorra Van zlepšují záběr a brzdný výkon pneumatiky a zrychlují odezvu na řízení. Vysoký brzdný výkon - pneumatika Matador Hectorra Van zajišťuje bezpečnou jízdu. Nízký valivý odpor a opotřebení - zajišťuje dlouhou životnost pneumatiky Matador Hectorra Van a vysokou účinnost.. Pneumatika Matador Hectorra Van je špičkový vyvážený letní produkt pro lehká užitková vozidla, který splní všechny požadavky. Zvýšený valivý odpor a vyšší opotřebení zvyšují její životnost a palivovou účinnost. Rovnoměrné rozložení měrného tlaku ve stopě pneumatik Matador Hectorra Van snižuje opotřebení dezénu, a tím zvyšuje kilometrový výkon. Vysoký komfort - generuje velmi nízkou hlučnost.

S pneumatikami Matador, vyvinutými skutečnými odborníky, jste připraveni na jakoukoliv misi. Mnoho let zkušeností Matadoru ve vývoji pneumatik se promítá do dynamických, moderních a hospodárných produktů. S Matadorem jste připraveni na jakoukoliv výzvu. Značka Matador představuje následující klíčové hodnoty: Dynamika: Moderní značka plná energie, velmi aktivní s velkými ambicemi. Zkušenosti: Více než 110 let zkušeností v odvětví výroby pneumatik. Produkty: Široký sortiment pokrývá všechny segmenty a všechny povětrnostní podmínky. Značka Matador představuje dlouhou tradici, široké portfolio a spolehlivý výkon.

Certifikát
Nahoru