Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Michelin Agilis 3

Rozměry
Šířka
205
Profil
65
Průměr
R16
107T
C

Díky lepší konstrukci pneumatiky Michelin Agilis 3 budou mít dodávky o 20% nižší spotřebu energie. Inovativní směs kaučuku s optimalizovaným dávkováním sazí a oxidu křemičitého přispívají k bezpečnosti pneumatiky během...
Více informací

Letní -29%
Agilis 3

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -29%

Díky lepší konstrukci pneumatiky Michelin Agilis 3 budou mít dodávky o 20% nižší spotřebu energie. Inovativní směs kaučuku s optimalizovaným dávkováním sazí a oxidu křemičitého přispívají k bezpečnosti pneumatiky během brzdění za mokra po celou dobu životnosti Michelin Agilis 3. Pneumatika Michelin Agilis 3 pro lehká nákladní vozidla navazuje na loni představenou pneumatiku Michelin Agilis CrossClimate. Skvělých hodnot pneumatiky Michelin Agilis 3 bylo dosaženo díky technologii EverGrip. Michelin uvádí, že se po 20 000 kilometrů sníží emise CO2 o sto kilogramů, to odpovídá snížení spotřeby paliva o 0,12 litrů na 100 kilometrů a úspoře 100 euro, tedy zhruba 2500. Výrobce zdůrazňuje třídu A na EU štítku v hodnocení brzdného výkonu na mokré vozovce. Třetí řada modelu Agilis váží v průměru o kilogram méně než její předchůdce, v některých rozměrech je rozdíl až 1,7 kilogramů. Gumová směs s vysokou odolností proti oděru a patentovaná technologie brání zachycení kamenů v běhounu. Drážky ve tvaru písmene U pak přináší více svislých bočních bloků běhounu pro vyšší kontaktní plochu v hloubce běhounu 2 mm. Nový model poskytuje bezpečnost na mokrých silnicích a vynikající energetickou účinnost. Brzdný výkon je vysoký až dokud není dosaženo TWI pneumatiky (indikátor opotřebení běhounu pneumatiky prozraující, že pneu už nemá vzorek hloubky 1,6 mm).

Pneumatika Michelin Agilis 3 si drží vlastnosti po celou dobu své životnosti a Michelin dokonce uvádí, že se některé výkonové charakteristiky zlepšují s opotřebením pneumatik, je to brzdný výkon na suché vozovce a spotřeba paliva. Ty pak totiž mohou pneumatiku Michelin Agilis 3 poškodit, často i neopravitelně; výrobce použil stejnou ochranu i na bočnicích, toto řešení už bylo uplatněno u modelu Agilis CrossClimate. Brzdné vlastnosti na mokru se sice v průběhu životnosti pneumatiky Michelin Agilis 3 zhoršují, ale není to důvod k obavám. Nový vzorek pneumatiky Michelin Agilis 3 obsahuje zejména hluboké drážky, které souvisí s pružnými bloky běhounu a tedy s vynikající ovladatelností vozidla na mokru. Michelin se zavázal dodržovat principy trvale udržitelného rozvoje, jinými slovy účinnější využívat suroviny a zdroje při zachování vynikajícího výkonu po celou dobu životnosti pneumatiky Michelin Agilis 3. Dlouhé životnosti pneumatika Michelin Agilis 3 dosahuje zejména díky dvěma technologiím vyvinutým pro pneumatiky nákladních vozidel.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru