Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Akce
    Vyrábí Michelin v EU

Sebring Cargo Speed Evo

Rozměry
Šířka
185
Profil
80
Průměr
R14
102R
C

Sebring Cargo Speed Evo je ekonomická letní pneumatika pro lehké nákladní vozy od jedné ze značek třetí úrovně společnosti Michelin. Za rozumnou cenu nabízí dobrou rovnováhu mezi trakcí za mokra...
Více informací

Letní -48%
Cargo Speed Evo

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -48%

Sebring Cargo Speed Evo je ekonomická letní pneumatika pro lehké nákladní vozy od jedné ze značek třetí úrovně společnosti Michelin. Za rozumnou cenu nabízí dobrou rovnováhu mezi trakcí za mokra a energetickou účinností, nízkou hladinu hluku, vysokou odolnost proti opotřebení a namáhání a dlouhou životnost. Pneumatika Sebring Cargo Speed Evo by logicky měla nahradit pneumatiku CargoSpeed, která byla uvedena na trh před více než deseti lety. Oproti předchozí generaci prošly tyto pneumatiky řadou vylepšení, a to nejen z hlediska dezénu a bočnic, ale také díky pokročilému složení pryžové směsi. V porovnání s jinými značkami pneumatik nabízí pneumatiky Sebring Cargo Speed Evo vynikající poměr kvalita/cena. Pneumatiky Sebring Cargo Speed Evo mají silnou a odolnou konstrukci, což zaručuje dlouhou životnost a snižuje riziko poškození pneumatiky. Použitím speciálních směsí gumy má tato pneumatika výborný odpor proti aquaplaningu a zajišťuje vynikající výkon na mokrých silnicích. Sebring Cargo Speed Evo je výbornou volbou pro řidiče, kteří hledají spolehlivé a odolné pneumatiky za rozumnou cenu. Pneumatika Sebring Cargo Speed Evo je k dispozici v různých velikostech, aby vyhovovala různým potřebám vozidel. Sebring Cargo Speed Evo má dezén, který umožňuje lepší výkon při brzdění, zrychlování a při průjezdu zatáčkami.

Zda jde o zimu nebo o léto, zda jde o začátečníka nebo o zkušeného řidiče, v rodinném autě nebo ve dvoumístném sportovním voze: S pneumatikami SEBRING jste na cestě ke svým cílům v bezpečí. Dali jsme si za úkol se značkou SEBRING nabízet nejen značku pneumatik, které vyhovují všem požadavkům na bezpečnost a kvalitu, ale také k Vašemu životu optimálně přizpůsobený poměr cena-výkon, při kterém nejen Vaše auto, ale i Váš rozpočet zůstává v běžných mezích.

Nahoru