Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Enduro

Bridgestone AX 41

Rozměry
Šířka
3.00
Profil
-
Průměr
-21
51P
TL,F
Konstrukce: Diagonální

Představením opravdové trail-Off-Road pneumatiky Bridgestone AX 41 v jejím line-upu zkompletoval Bridgestone produktovou nabídku. Zvýšená pevnost a odolnost směsi Trail – on roadBattlax Adventure A41 pro vyvážení odolnosti a off-road...
Více informací

-52%
AX 41
3 438 Kč 1 654 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné
-52%

Představením opravdové trail-Off-Road pneumatiky Bridgestone AX 41 v jejím line-upu zkompletoval Bridgestone produktovou nabídku. Zvýšená pevnost a odolnost směsi Trail – on roadBattlax Adventure A41 pro vyvážení odolnosti a off-road výkonu. U přední pneu optimalizovaným úhlem stěn bloků bylo dosaženo zvýšení pevnosti bloků a tím i zvýšení zpětné vazby řízení. Těchto cílů bylo dosaženo novou konstrukcí dezénu a novým rozmístěním bloků pro vyjimečný výkon, konstrukcí bloků zajišťující jejich pevnost, optimalizací celkových rozměrů pneumatiky a použitím vysoce odolné směsi. Bridgestone Battlax Adventurecross AX41 nastavuje novou úroveň standardu pro Trail – Off road výkony. Širší příčná sekce o 30% oproti A41. U zadní pneu došlo změnou rozměrů bloků ke zvýšení celkového počtu bloků.

Výrobci se podařilo nabídnout Trail pneumatiku se skutečnými off-road schopnostmi v souladu s požadavky řidičů motocklů adventure a umožnit řidičům objevit na svém motocyklu nové oblasti bez obavy ze ztráty jeho schopností. Kratší podélná sekce pro zvýšení počtu záběrových bloků na obvodu pneumatiky. Umožní vám jízdu a prožitek na každé cestě i když pojedete do neznáma! Jak vyplývá ze samotného názvu, Battlax Adventurecross AX41 je směsicí know-how Bridgestone v silničních technologiích Battlax a uměním vývoje rozmístění bloků v Off-roadovém světě pneumatik Battlecross. Tento nový design počítá s deformací a zajišťuje odolnost pneumatiky. Umožní vám vzít motorku na jakýkoli druh cesty a dovolí vám vychutnat jízdu, i když jdete do neznáma!. Cílem vývoje této pneu bylo zlepšit Off-road trakci a zvýšit Off-road přilnavost, zároveň při zachování odolnosti a eliminaci nerovnoměrného opotřebení a zachování jízdních vlastnosti na silnici. Použití široké a kratší sekce. Bridgestone Adventurecross AX41 je nová pneumatika Trail Off-Road značky Bridgestone.

Umožňuje jezdcům objevit nové oblasti se svým motocyklem, aniž by se museli starat o schopnosti pneumatik. Dezén AX41 má důmyslně rozložené bloky pro zajištění on- a off-road výkonů, odolnosti a stability. Pneumatiku Trail se skutečnými schopnostmi off-road, v souladu s požadavky dobrodruhů. Byla použita A-IW technologie snižující pilovité opotřebení a opotřebení náběhové hrany bloků díky deformaci bloku během brzdění a rozložení brzdných sil.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru