Vážení zákazníci, v pátek 21.6. máme zavřeno z provozních důvodů. Objednávky budou expedovány následující pracovní den, tedy v pondělí 24.6. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Scooter

Bridgestone B 01

Rozměry
Šířka
100
Profil
80
Průměr
-10
53J
TL
Konstrukce: Diagonální

Pneumatika pro lehké motocykly, skútry určená pro denní užívání. Vlasnosti: dobrá stabilita, přilnavost, dlouhý dojezd. Pneumatika Bridgestone B 01 je navržena pro dlouhou životnost a pohodlnější jízdu a má navržený...
Více informací

-13%
B 01
-13%

Pneumatika pro lehké motocykly, skútry určená pro denní užívání. Vlasnosti: dobrá stabilita, přilnavost, dlouhý dojezd. Pneumatika Bridgestone B 01 je navržena pro dlouhou životnost a pohodlnější jízdu a má navržený běhoun pro vynikající přilnavost. Bridgestone B 01 je spolehlivá pneumatika nabízející vše, co jezdec potřebuje, stabilní konstrukce poskytuje přesné ovládání a tichou jízdu. Dezén pneumatiky Bridgestone B 01 zajišťuje lepší trakci, zlepšuje samočištění a maximalizuje jízdní komfort. Nízký valivý odpor pneumatiky Bridgestone B 01 snižuje spotřebu paliva. Precizní zatáčení, moderní dezén, speciální uspořádání drážek běhounu a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone B 01 přináší jedinečnou jízdní stabilitu v přímém směru i při zatáčení a výkon při rychlém průjezdu zatáčkou. Silniční pneumatika Bridgestone B 01 zajišťuje vynikající trakci a kontrolu v zatáčkách a rychlých změnách směru. Silniční pneumatika Bridgestone B 01 poskytuje dobrý poměr mezi přilnavostí a výdrží pneumatiky. Silniční pneumatiky Bridgestone splňují nejpřísnější normy. Přesné řízení, klidná jízda a vynikající držení stopy. Pneu Bridgestone B 01 má zesílenou konstrukci pro lepší odolnost proti průrazu pneumatiky. Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik Bridgestone B 01 na tvrdém povrchu. Nízké opotřebení pneumatik Bridgestone B 01 prodlužuje životnost běhounu. Pneu nabízí skvělý brzdný výkon na mokré i suché vozovce. Dlouhé životnosti a vynikajících jízdních vlastností je dosaženo kombinací moderní směsi a designu vzorku.. Silniční pneumatiky s prvotřídní stabilitou, silným záběrem, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonem. Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči opotřebení. Silniční pneumatika Bridgestone B 01 poskytuje vysoký jízdní komfort a velmi přesné ovládání motocyklu. Unikátní směs pneumatiky Bridgestone B 01 dodává excelentní přilnavost.

V rámci svého regionu provozuje Bridgestone 14 závodů pro výrobu pneumatik a souvisejících produktů, významné vývojové a výzkumné centrum a zkušební polygon. Bridgestone je největší společnost na světě pro výrobu pneumatik a gumárenských produktů. Sídlo společnosti je v Praze. Bridgestone Europe má zastoupení ve více než 60 zemích s celkem více než 18 200 zaměstnanci. Bridgestone Europe se sídlem v Belgii je stoprocentní dceřinou firmou Bridgestone Corporation, největší společnosti na světě v odvětví výroby pneumatik a gumárenských produktů na světě, se sídlem v Tokiu. Prémiové pneumatiky společnosti Bridgestone Europe se prodávají na celém světě. V České republice působí Bridgestone od roku 1994 a dodává sem kompletní řadu osobních, nákladních, motocyklových, zemědělských a stavebních pneumatik značek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimní pneumatiky Bridgestone jsou ideální volbou pro bezpečnou jízdu nástrahami zimy.

Nahoru