Vážení zákazníci, v pátek 3.12. bude naše prodejna v Opavě z technických důvodů otevřena pouze do 14 hodin. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Scooter

Bridgestone B 02

Rozměry
Šířka
130
Profil
60
Průměr
R13
53L
TL,R

Pneumatika určená na moderní, výkonné skútry. Vynikající vlastnosti v zatáčkách a to i na mokré vozovce. Užívána jako prvomontáž u Silver Wing, Suzuki Bergman či Yamaha XP 500. Středové bloky...
Více informací

-9%
B 02
-9%

Pneumatika určená na moderní, výkonné skútry. Vynikající vlastnosti v zatáčkách a to i na mokré vozovce. Užívána jako prvomontáž u Silver Wing, Suzuki Bergman či Yamaha XP 500. Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik Bridgestone B 02 na tvrdém povrchu. Precizní zatáčení, moderní dezén, speciální uspořádání drážek běhounu a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone B 02 přináší jedinečnou jízdní stabilitu v přímém směru i při zatáčení a výkon při rychlém průjezdu zatáčkou. Dlouhé životnosti a vynikajících jízdních vlastností je dosaženo kombinací moderní směsi a designu vzorku. Nízký valivý odpor pneumatiky Bridgestone B 02 snižuje spotřebu paliva. Silniční pneumatiky Bridgestone splňují nejpřísnější normy. Silniční pneumatika Bridgestone B 02 poskytuje vysoký jízdní komfort a velmi přesné ovládání motocyklu. Dezén pneumatiky Bridgestone B 02 zajišťuje lepší trakci, zlepšuje samočištění a maximalizuje jízdní komfort. Pneu nabízí skvělý brzdný výkon na mokré i suché vozovce. Unikátní směs pneumatiky Bridgestone B 02 dodává excelentní přilnavost. Silniční pneumatiky s prvotřídní stabilitou, silným záběrem, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonem. Nízké opotřebení pneumatik Bridgestone B 02 prodlužuje životnost běhounu. Bridgestone B 02 je spolehlivá pneumatika nabízející vše, co jezdec potřebuje, stabilní konstrukce poskytuje přesné ovládání a tichou jízdu. Přesné řízení, klidná jízda a vynikající držení stopy. Silniční pneumatika Bridgestone B 02 poskytuje dobrý poměr mezi přilnavostí a výdrží pneumatiky. Pneumatika Bridgestone B 02 je navržena pro dlouhou životnost a pohodlnější jízdu a má navržený běhoun pro vynikající přilnavost. Pneu Bridgestone B 02 má zesílenou konstrukci pro lepší odolnost proti průrazu pneumatiky. Silniční pneumatika Bridgestone B 02 zajišťuje vynikající trakci a kontrolu v zatáčkách a rychlých změnách směru. Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči opotřebení.

V rámci svého regionu provozuje Bridgestone 14 závodů pro výrobu pneumatik a souvisejících produktů, významné vývojové a výzkumné centrum a zkušební polygon. Bridgestone je největší společnost na světě pro výrobu pneumatik a gumárenských produktů. Sídlo společnosti je v Praze. Bridgestone Europe má zastoupení ve více než 60 zemích s celkem více než 18 200 zaměstnanci. Bridgestone Europe se sídlem v Belgii je stoprocentní dceřinou firmou Bridgestone Corporation, největší společnosti na světě v odvětví výroby pneumatik a gumárenských produktů na světě, se sídlem v Tokiu. Prémiové pneumatiky společnosti Bridgestone Europe se prodávají na celém světě. V České republice působí Bridgestone od roku 1994 a dodává sem kompletní řadu osobních, nákladních, motocyklových, zemědělských a stavebních pneumatik značek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimní pneumatiky Bridgestone jsou ideální volbou pro bezpečnou jízdu nástrahami zimy.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru