Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Custom
  • Zadní

Bridgestone G 702

Rozměry
Šířka
160
Profil
80
Průměr
-16
80H
TL,R
Konstrukce: Diagonální

Pneumatika vyvinutá hlavně pro ?cruisery?. Nabízí velmi dobrý dojezd, směrovou stabilitu, velmi snadné ovládání a vynikající pohodlí. Prvomontáž např. Yamaha Royal Star, Kawasaki Vulcan. Dezén pneumatiky Bridgestone G 702 zajišťuje...
Více informací

-28%
G 702
-28%
Použití pneumatiky na druhu povrchu TRACK SUPERSPORT SPORT TOURING TOURING / TRAIL OFF-ROAD
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Bridgestone E-Max                                        

Pneumatika vyvinutá hlavně pro ?cruisery?. Nabízí velmi dobrý dojezd, směrovou stabilitu, velmi snadné ovládání a vynikající pohodlí. Prvomontáž např. Yamaha Royal Star, Kawasaki Vulcan. Dezén pneumatiky Bridgestone G 702 zajišťuje lepší trakci, zlepšuje samočištění a maximalizuje jízdní komfort. Unikátní směs pneumatiky Bridgestone G 702 dodává excelentní přilnavost. Nízké opotřebení pneumatik Bridgestone G 702 prodlužuje životnost běhounu. Silniční pneumatika Bridgestone G 702 poskytuje vysoký jízdní komfort a velmi přesné ovládání motocyklu. Silniční pneumatiky s prvotřídní stabilitou, silným záběrem, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonem. Silniční pneumatika Bridgestone G 702 zajišťuje vynikající trakci a kontrolu v zatáčkách a rychlých změnách směru. Silniční pneumatiky Bridgestone splňují nejpřísnější normy. Pneu Bridgestone G 702 má zesílenou konstrukci pro lepší odolnost proti průrazu pneumatiky. Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči opotřebení. Bridgestone G 702 je spolehlivá pneumatika nabízející vše, co jezdec potřebuje, stabilní konstrukce poskytuje přesné ovládání a tichou jízdu. Precizní zatáčení, moderní dezén, speciální uspořádání drážek běhounu a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone G 702 přináší jedinečnou jízdní stabilitu v přímém směru i při zatáčení a výkon při rychlém průjezdu zatáčkou. Pneumatika Bridgestone G 702 je navržena pro dlouhou životnost a pohodlnější jízdu a má navržený běhoun pro vynikající přilnavost. Nízký valivý odpor pneumatiky Bridgestone G 702 snižuje spotřebu paliva. Pneu nabízí skvělý brzdný výkon na mokré i suché vozovce. Dlouhé životnosti a vynikajících jízdních vlastností je dosaženo kombinací moderní směsi a designu vzorku. Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik Bridgestone G 702 na tvrdém povrchu. Silniční pneumatika Bridgestone G 702 poskytuje dobrý poměr mezi přilnavostí a výdrží pneumatiky. Přesné řízení, klidná jízda a vynikající držení stopy.

V rámci svého regionu provozuje Bridgestone 14 závodů pro výrobu pneumatik a souvisejících produktů, významné vývojové a výzkumné centrum a zkušební polygon. Bridgestone je největší společnost na světě pro výrobu pneumatik a gumárenských produktů. Sídlo společnosti je v Praze. Bridgestone Europe má zastoupení ve více než 60 zemích s celkem více než 18 200 zaměstnanci. Bridgestone Europe se sídlem v Belgii je stoprocentní dceřinou firmou Bridgestone Corporation, největší společnosti na světě v odvětví výroby pneumatik a gumárenských produktů na světě, se sídlem v Tokiu. Prémiové pneumatiky společnosti Bridgestone Europe se prodávají na celém světě. V České republice působí Bridgestone od roku 1994 a dodává sem kompletní řadu osobních, nákladních, motocyklových, zemědělských a stavebních pneumatik značek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimní pneumatiky Bridgestone jsou ideální volbou pro bezpečnou jízdu nástrahami zimy.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru