Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Custom
  • Doporučujeme
    Přední

Bridgestone G 721

Rozměry
Šířka
130
Profil
70
Průměr
-18
63H
TL,F,J
Konstrukce: Diagonální

Bridgestone G721 je v kombinaci s G722 vhodná pro cestovní motocykly, má velmi dobrý dojezd a snadné ovládání. Dlouhé životnosti a vynikajících jízdních vlastností je dosaženo kombinací moderní směsi a...
Více informací

-52%
G 721
-52%

Bridgestone G721 je v kombinaci s G722 vhodná pro cestovní motocykly, má velmi dobrý dojezd a snadné ovládání. Dlouhé životnosti a vynikajících jízdních vlastností je dosaženo kombinací moderní směsi a designu vzorku. Silniční pneumatika Bridgestone G 721 poskytuje vysoký jízdní komfort a velmi přesné ovládání motocyklu. Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči opotřebení. Pneu Bridgestone G 721 má zesílenou konstrukci pro lepší odolnost proti průrazu pneumatiky. Silniční pneumatiky s prvotřídní stabilitou, silným záběrem, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonem. Pneumatika Bridgestone G 721 je navržena pro dlouhou životnost a pohodlnější jízdu a má navržený běhoun pro vynikající přilnavost. Dezén pneumatiky Bridgestone G 721 zajišťuje lepší trakci, zlepšuje samočištění a maximalizuje jízdní komfort. Nízký valivý odpor pneumatiky Bridgestone G 721 snižuje spotřebu paliva. Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik Bridgestone G 721 na tvrdém povrchu. Nízké opotřebení pneumatik Bridgestone G 721 prodlužuje životnost běhounu. Pneu nabízí skvělý brzdný výkon na mokré i suché vozovce. Silniční pneumatika Bridgestone G 721 poskytuje dobrý poměr mezi přilnavostí a výdrží pneumatiky. Silniční pneumatika Bridgestone G 721 zajišťuje vynikající trakci a kontrolu v zatáčkách a rychlých změnách směru. Přesné řízení, klidná jízda a vynikající držení stopy. Bridgestone G 721 je spolehlivá pneumatika nabízející vše, co jezdec potřebuje, stabilní konstrukce poskytuje přesné ovládání a tichou jízdu. Precizní zatáčení, moderní dezén, speciální uspořádání drážek běhounu a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone G 721 přináší jedinečnou jízdní stabilitu v přímém směru i při zatáčení a výkon při rychlém průjezdu zatáčkou. Unikátní směs pneumatiky Bridgestone G 721 dodává excelentní přilnavost. Silniční pneumatiky Bridgestone splňují nejpřísnější normy.

V rámci svého regionu provozuje Bridgestone 14 závodů pro výrobu pneumatik a souvisejících produktů, významné vývojové a výzkumné centrum a zkušební polygon. Bridgestone je největší společnost na světě pro výrobu pneumatik a gumárenských produktů. Sídlo společnosti je v Praze. Bridgestone Europe má zastoupení ve více než 60 zemích s celkem více než 18 200 zaměstnanci. Bridgestone Europe se sídlem v Belgii je stoprocentní dceřinou firmou Bridgestone Corporation, největší společnosti na světě v odvětví výroby pneumatik a gumárenských produktů na světě, se sídlem v Tokiu. Prémiové pneumatiky společnosti Bridgestone Europe se prodávají na celém světě. V České republice působí Bridgestone od roku 1994 a dodává sem kompletní řadu osobních, nákladních, motocyklových, zemědělských a stavebních pneumatik značek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimní pneumatiky Bridgestone jsou ideální volbou pro bezpečnou jízdu nástrahami zimy.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru