Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Offroad/Cross

Bridgestone M 203

Rozměry
Šířka
70
Profil
100
Průměr
-17
40M
TT,F
Konstrukce: Diagonální

Pneumatika pro motokrosové nadšence, která Vám poskytne maximální výkon za jakýchkoliv podmínek. Přesné řízení, klidná jízda a vynikající držení stopy. Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik...
Více informací

-37%
M 203
-37%
Použití pneumatiky na druhu povrchu PÍSEK BLÁTO STŘEDNÍ TERÉN TVRDÝ KÁMEN-TVRDÝ TERÉN
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Bridgestone M 203                                        
Bridgestone M 403                                        

Pneumatika pro motokrosové nadšence, která Vám poskytne maximální výkon za jakýchkoliv podmínek. Přesné řízení, klidná jízda a vynikající držení stopy. Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik Bridgestone M 203 na tvrdém povrchu. Terénní pneumatiky Bridgestone splňují nejpřísnější normy. Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči opotřebení. Terénní pneumatika Bridgestone M 203 poskytuje dobrý poměr mezi přilnavostí a výdrží pneumatiky. Dlouhé životnosti a vynikajících jízdních vlastností je dosaženo kombinací moderní směsi a designu vzorku.. Unikátní směs pneumatiky Bridgestone M 203 dodává excelentní přilnavost. Terénní pneumatiky s prvotřídní stabilitou, silným záběrem, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonem. Pneumatika Bridgestone M 203 je navržena pro dlouhou životnost a pohodlnější jízdu a má navržený běhoun pro vynikající přilnavost. Nízké opotřebení pneumatik Bridgestone M 203 prodlužuje životnost běhounu. Pneu nabízí skvělý brzdný výkon na mokré i suché vozovce. Terénní pneumatika Bridgestone M 203 poskytuje vysoký jízdní komfort a velmi přesné ovládání motocyklu. Bridgestone M 203 je spolehlivá pneumatika nabízející vše, co jezdec potřebuje, stabilní konstrukce poskytuje přesné ovládání a tichou jízdu. Terénní pneumatika Bridgestone M 203 zajišťuje vynikající trakci a kontrolu v zatáčkách a rychlých změnách směru. Nízký valivý odpor pneumatiky Bridgestone M 203 snižuje spotřebu paliva. Precizní zatáčení, moderní dezén, speciální uspořádání drážek běhounu a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone M 203 přináší jedinečnou jízdní stabilitu v přímém směru i při zatáčení a výkon při rychlém průjezdu zatáčkou. Dezén pneumatiky Bridgestone M 203 zajišťuje lepší trakci, zlepšuje samočištění a maximalizuje jízdní komfort. Pneu Bridgestone M 203 má zesílenou konstrukci pro lepší odolnost proti průrazu pneumatiky.

V rámci svého regionu provozuje Bridgestone 14 závodů pro výrobu pneumatik a souvisejících produktů, významné vývojové a výzkumné centrum a zkušební polygon. Bridgestone je největší společnost na světě pro výrobu pneumatik a gumárenských produktů. Sídlo společnosti je v Praze. Bridgestone Europe má zastoupení ve více než 60 zemích s celkem více než 18 200 zaměstnanci. Bridgestone Europe se sídlem v Belgii je stoprocentní dceřinou firmou Bridgestone Corporation, největší společnosti na světě v odvětví výroby pneumatik a gumárenských produktů na světě, se sídlem v Tokiu. Prémiové pneumatiky společnosti Bridgestone Europe se prodávají na celém světě. V České republice působí Bridgestone od roku 1994 a dodává sem kompletní řadu osobních, nákladních, motocyklových, zemědělských a stavebních pneumatik značek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimní pneumatiky Bridgestone jsou ideální volbou pro bezpečnou jízdu nástrahami zimy.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru