Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Offroad/Cross

Bridgestone M 204

Rozměry
Šířka
80
Profil
100
Průměr
-12
41M
TT,R
Konstrukce: Diagonální

Moto pneu Bridgestone M 204 patří k nové řadě motokrosových pneumatik pro měkké terény. M 205 jsou určeny do extrémních podmínek štěrku, bahna, písku, ale i tvrdšího jílu. Zadní pneumatika...
Více informací

M 204
Použití pneumatiky na druhu povrchu PÍSEK BLÁTO STŘEDNÍ TERÉN TVRDÝ KÁMEN-TVRDÝ TERÉN
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Bridgestone M 204                                        
Bridgestone M 404                                        

Moto pneu Bridgestone M 204 patří k nové řadě motokrosových pneumatik pro měkké terény. M 205 jsou určeny do extrémních podmínek štěrku, bahna, písku, ale i tvrdšího jílu. Zadní pneumatika Bridgestone M204 poskytuje výbornou boční přilnavost a trakci pro skvělé řízení skluzu i v těch nejnáročnějších zatáčkách. Terénní pneumatika Bridgestone M 204 poskytuje vysoký jízdní komfort a velmi přesné ovládání motocyklu. Pneu nabízí skvělý brzdný výkon na mokré i suché vozovce. Dlouhé životnosti a vynikajících jízdních vlastností je dosaženo kombinací moderní směsi a designu vzorku. Nízké opotřebení pneumatik Bridgestone M 204 prodlužuje životnost běhounu. Terénní pneumatiky Bridgestone splňují nejpřísnější normy. Terénní pneumatika Bridgestone M 204 zajišťuje vynikající trakci a kontrolu v zatáčkách a rychlých změnách směru. Bridgestone M 204 je spolehlivá pneumatika nabízející vše, co jezdec potřebuje, stabilní konstrukce poskytuje přesné ovládání a tichou jízdu. Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik Bridgestone M 204 na tvrdém povrchu. Precizní zatáčení, moderní dezén, speciální uspořádání drážek běhounu a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone M 204 přináší jedinečnou jízdní stabilitu v přímém směru i při zatáčení a výkon při rychlém průjezdu zatáčkou. Nízký valivý odpor pneumatiky Bridgestone M 204 snižuje spotřebu paliva. Dezén pneumatiky Bridgestone M 204 zajišťuje lepší trakci, zlepšuje samočištění a maximalizuje jízdní komfort. Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči opotřebení. Terénní pneumatiky s prvotřídní stabilitou, silným záběrem, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonem. Terénní pneumatika Bridgestone M 204 poskytuje dobrý poměr mezi přilnavostí a výdrží pneumatiky. Přesné řízení, klidná jízda a vynikající držení stopy. Pneumatika Bridgestone M 204 je navržena pro dlouhou životnost a pohodlnější jízdu a má navržený běhoun pro vynikající přilnavost. Pneu Bridgestone M 204 má zesílenou konstrukci pro lepší odolnost proti průrazu pneumatiky. Unikátní směs pneumatiky Bridgestone M 204 dodává excelentní přilnavost.

V rámci svého regionu provozuje Bridgestone 14 závodů pro výrobu pneumatik a souvisejících produktů, významné vývojové a výzkumné centrum a zkušební polygon. Bridgestone je největší společnost na světě pro výrobu pneumatik a gumárenských produktů. Sídlo společnosti je v Praze. Bridgestone Europe má zastoupení ve více než 60 zemích s celkem více než 18 200 zaměstnanci. Bridgestone Europe se sídlem v Belgii je stoprocentní dceřinou firmou Bridgestone Corporation, největší společnosti na světě v odvětví výroby pneumatik a gumárenských produktů na světě, se sídlem v Tokiu. Prémiové pneumatiky společnosti Bridgestone Europe se prodávají na celém světě. V České republice působí Bridgestone od roku 1994 a dodává sem kompletní řadu osobních, nákladních, motocyklových, zemědělských a stavebních pneumatik značek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimní pneumatiky Bridgestone jsou ideální volbou pro bezpečnou jízdu nástrahami zimy.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru