Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Offroad/Cross

Bridgestone M 403

Rozměry
Šířka
70
Profil
100
Průměr
-17
40M
TT,F
Konstrukce: Diagonální

Unikátní směs pneumatiky Bridgestone M 403 dodává excelentní přilnavost. Precizní zatáčení, moderní dezén, speciální uspořádání drážek běhounu a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone M 403 přináší jedinečnou jízdní stabilitu v přímém...
Více informací

-47%
M 403
1 693 Kč 905 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné
-47%
Použití pneumatiky na druhu povrchu PÍSEK BLÁTO STŘEDNÍ TERÉN TVRDÝ KÁMEN-TVRDÝ TERÉN
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Bridgestone M 203                                        
Bridgestone M 403                                        

Unikátní směs pneumatiky Bridgestone M 403 dodává excelentní přilnavost. Precizní zatáčení, moderní dezén, speciální uspořádání drážek běhounu a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone M 403 přináší jedinečnou jízdní stabilitu v přímém směru i při zatáčení a výkon při rychlém průjezdu zatáčkou. Pneu Bridgestone M 403 má zesílenou konstrukci pro lepší odolnost proti průrazu pneumatiky. Dezén pneumatiky Bridgestone M 403 zajišťuje lepší trakci, zlepšuje samočištění a maximalizuje jízdní komfort. Terénní pneumatiky s prvotřídní stabilitou, silným záběrem, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonem. Nízké opotřebení pneumatik Bridgestone M 403 prodlužuje životnost běhounu. Přesné řízení, klidná jízda a vynikající držení stopy. Bridgestone M 403 je spolehlivá pneumatika nabízející vše, co jezdec potřebuje, stabilní konstrukce poskytuje přesné ovládání a tichou jízdu. Pneumatika Bridgestone M 403 je navržena pro dlouhou životnost a pohodlnější jízdu a má navržený běhoun pro vynikající přilnavost. Terénní pneumatika Bridgestone M 403 poskytuje vysoký jízdní komfort a velmi přesné ovládání motocyklu. Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči opotřebení. Terénní pneumatika Bridgestone M 403 zajišťuje vynikající trakci a kontrolu v zatáčkách a rychlých změnách směru. Terénní pneumatiky Bridgestone splňují nejpřísnější normy. Pneu nabízí skvělý brzdný výkon na mokré i suché vozovce. Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik Bridgestone M 403 na tvrdém povrchu. Nízký valivý odpor pneumatiky Bridgestone M 403 snižuje spotřebu paliva. Dlouhé životnosti a vynikajících jízdních vlastností je dosaženo kombinací moderní směsi a designu vzorku. Terénní pneumatika Bridgestone M 403 poskytuje dobrý poměr mezi přilnavostí a výdrží pneumatiky.

V rámci svého regionu provozuje Bridgestone 14 závodů pro výrobu pneumatik a souvisejících produktů, významné vývojové a výzkumné centrum a zkušební polygon. Bridgestone je největší společnost na světě pro výrobu pneumatik a gumárenských produktů. Sídlo společnosti je v Praze. Bridgestone Europe má zastoupení ve více než 60 zemích s celkem více než 18 200 zaměstnanci. Bridgestone Europe se sídlem v Belgii je stoprocentní dceřinou firmou Bridgestone Corporation, největší společnosti na světě v odvětví výroby pneumatik a gumárenských produktů na světě, se sídlem v Tokiu. Prémiové pneumatiky společnosti Bridgestone Europe se prodávají na celém světě. V České republice působí Bridgestone od roku 1994 a dodává sem kompletní řadu osobních, nákladních, motocyklových, zemědělských a stavebních pneumatik značek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimní pneumatiky Bridgestone jsou ideální volbou pro bezpečnou jízdu nástrahami zimy.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru