Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Scooter
  • Doporučujeme

Bridgestone ML 50

Rozměry
Šířka
130
Profil
60
Průměr
R13
53L
TL,F/R

Dezén pneumatiky Bridgestone ML 50 zajišťuje lepší trakci, zlepšuje samočištění a maximalizuje jízdní komfort. Nízké opotřebení pneumatik Bridgestone ML 50 prodlužuje životnost běhounu. Precizní zatáčení, moderní dezén, speciální uspořádání drážek...
Více informací

-45%
ML 50
-45%

Dezén pneumatiky Bridgestone ML 50 zajišťuje lepší trakci, zlepšuje samočištění a maximalizuje jízdní komfort. Nízké opotřebení pneumatik Bridgestone ML 50 prodlužuje životnost běhounu. Precizní zatáčení, moderní dezén, speciální uspořádání drážek běhounu a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone ML 50 přináší jedinečnou jízdní stabilitu v přímém směru i při zatáčení a výkon při rychlém průjezdu zatáčkou. Silniční pneumatika Bridgestone ML 50 zajišťuje vynikající trakci a kontrolu v zatáčkách a rychlých změnách směru. Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik Bridgestone ML 50 na tvrdém povrchu. Dlouhé životnosti a vynikajících jízdních vlastností je dosaženo kombinací moderní směsi a designu vzorku. Pneu Bridgestone ML 50 má zesílenou konstrukci pro lepší odolnost proti průrazu pneumatiky. Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči opotřebení. Bridgestone ML 50 je spolehlivá pneumatika nabízející vše, co jezdec potřebuje, stabilní konstrukce poskytuje přesné ovládání a tichou jízdu. Nízký valivý odpor pneumatiky Bridgestone ML 50 snižuje spotřebu paliva. Přesné řízení, klidná jízda a vynikající držení stopy. Pneu nabízí skvělý brzdný výkon na mokré i suché vozovce. Pneumatika Bridgestone ML 50 je navržena pro dlouhou životnost a pohodlnější jízdu a má navržený běhoun pro vynikající přilnavost. Silniční pneumatiky s prvotřídní stabilitou, silným záběrem, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonem. Silniční pneumatika Bridgestone ML 50 poskytuje vysoký jízdní komfort a velmi přesné ovládání motocyklu. Silniční pneumatika Bridgestone ML 50 poskytuje dobrý poměr mezi přilnavostí a výdrží pneumatiky. Unikátní směs pneumatiky Bridgestone ML 50 dodává excelentní přilnavost. Silniční pneumatiky Bridgestone splňují nejpřísnější normy.

V rámci svého regionu provozuje Bridgestone 14 závodů pro výrobu pneumatik a souvisejících produktů, významné vývojové a výzkumné centrum a zkušební polygon. Bridgestone je největší společnost na světě pro výrobu pneumatik a gumárenských produktů. Sídlo společnosti je v Praze. Bridgestone Europe má zastoupení ve více než 60 zemích s celkem více než 18 200 zaměstnanci. Bridgestone Europe se sídlem v Belgii je stoprocentní dceřinou firmou Bridgestone Corporation, největší společnosti na světě v odvětví výroby pneumatik a gumárenských produktů na světě, se sídlem v Tokiu. Prémiové pneumatiky společnosti Bridgestone Europe se prodávají na celém světě. V České republice působí Bridgestone od roku 1994 a dodává sem kompletní řadu osobních, nákladních, motocyklových, zemědělských a stavebních pneumatik značek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimní pneumatiky Bridgestone jsou ideální volbou pro bezpečnou jízdu nástrahami zimy.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru