Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Scooter

Bridgestone SC

Rozměry
Šířka
120
Profil
70
Průměr
R12
51L
TL,R

Přesné řízení, klidná jízda a vynikající držení stopy. Bridgestone SC je spolehlivá pneumatika nabízející vše, co jezdec potřebuje, stabilní konstrukce poskytuje přesné ovládání a tichou jízdu. Dezén pneumatiky Bridgestone SC...
Více informací

-40%
SC
-40%

Přesné řízení, klidná jízda a vynikající držení stopy. Bridgestone SC je spolehlivá pneumatika nabízející vše, co jezdec potřebuje, stabilní konstrukce poskytuje přesné ovládání a tichou jízdu. Dezén pneumatiky Bridgestone SC zajišťuje lepší trakci, zlepšuje samočištění a maximalizuje jízdní komfort. Pneu Bridgestone SC má zesílenou konstrukci pro lepší odolnost proti průrazu pneumatiky. Silniční pneumatiky s prvotřídní stabilitou, silným záběrem, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonem. Precizní zatáčení, moderní dezén, speciální uspořádání drážek běhounu a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone SC přináší jedinečnou jízdní stabilitu v přímém směru i při zatáčení a výkon při rychlém průjezdu zatáčkou. Nízké opotřebení pneumatik Bridgestone SC prodlužuje životnost běhounu. Pneumatika Bridgestone SC je navržena pro dlouhou životnost a pohodlnější jízdu a má navržený běhoun pro vynikající přilnavost. Silniční pneumatika Bridgestone SC poskytuje dobrý poměr mezi přilnavostí a výdrží pneumatiky. Pneu nabízí skvělý brzdný výkon na mokré i suché vozovce. Dlouhé životnosti a vynikajících jízdních vlastností je dosaženo kombinací moderní směsi a designu vzorku. Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči opotřebení. Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik Bridgestone SC na tvrdém povrchu. Silniční pneumatiky Bridgestone splňují nejpřísnější normy. Nízký valivý odpor pneumatiky Bridgestone SC snižuje spotřebu paliva. Unikátní směs pneumatiky Bridgestone SC dodává excelentní přilnavost. Silniční pneumatika Bridgestone SC poskytuje vysoký jízdní komfort a velmi přesné ovládání motocyklu. Silniční pneumatika Bridgestone SC zajišťuje vynikající trakci a kontrolu v zatáčkách a rychlých změnách směru.

V rámci svého regionu provozuje Bridgestone 14 závodů pro výrobu pneumatik a souvisejících produktů, významné vývojové a výzkumné centrum a zkušební polygon. Bridgestone je největší společnost na světě pro výrobu pneumatik a gumárenských produktů. Sídlo společnosti je v Praze. Bridgestone Europe má zastoupení ve více než 60 zemích s celkem více než 18 200 zaměstnanci. Bridgestone Europe se sídlem v Belgii je stoprocentní dceřinou firmou Bridgestone Corporation, největší společnosti na světě v odvětví výroby pneumatik a gumárenských produktů na světě, se sídlem v Tokiu. Prémiové pneumatiky společnosti Bridgestone Europe se prodávají na celém světě. V České republice působí Bridgestone od roku 1994 a dodává sem kompletní řadu osobních, nákladních, motocyklových, zemědělských a stavebních pneumatik značek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimní pneumatiky Bridgestone jsou ideální volbou pro bezpečnou jízdu nástrahami zimy.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru