Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Scooter

Bridgestone SC 2

Rozměry
Šířka
120
Profil
70
Průměr
R15
56H
TL,F/R
Konstrukce: Radiální

Silniční pneumatika Bridgestone SC 2 poskytuje vysoký jízdní komfort a velmi přesné ovládání motocyklu. Silniční pneumatiky s prvotřídní stabilitou, silným záběrem, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonem. Silniční pneumatika...
Více informací

-47%
SC 2
4 576 Kč 2 426 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné
-47%

Silniční pneumatika Bridgestone SC 2 poskytuje vysoký jízdní komfort a velmi přesné ovládání motocyklu. Silniční pneumatiky s prvotřídní stabilitou, silným záběrem, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonem. Silniční pneumatika Bridgestone SC 2 poskytuje dobrý poměr mezi přilnavostí a výdrží pneumatiky. Silniční pneumatiky Bridgestone splňují nejpřísnější normy. Pneu Bridgestone SC 2 má zesílenou konstrukci pro lepší odolnost proti průrazu pneumatiky. Bridgestone SC 2 je spolehlivá pneumatika nabízející vše, co jezdec potřebuje, stabilní konstrukce poskytuje přesné ovládání a tichou jízdu. Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči opotřebení. Nízké opotřebení pneumatik Bridgestone SC 2 prodlužuje životnost běhounu. Dlouhé životnosti a vynikajících jízdních vlastností je dosaženo kombinací moderní směsi a designu vzorku. Přesné řízení, klidná jízda a vynikající držení stopy. Pneu nabízí skvělý brzdný výkon na mokré i suché vozovce. Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik Bridgestone SC 2 na tvrdém povrchu. Dezén pneumatiky Bridgestone SC 2 zajišťuje lepší trakci, zlepšuje samočištění a maximalizuje jízdní komfort. Unikátní směs pneumatiky Bridgestone SC 2 dodává excelentní přilnavost. Pneumatika Bridgestone SC 2 je navržena pro dlouhou životnost a pohodlnější jízdu a má navržený běhoun pro vynikající přilnavost. Precizní zatáčení, moderní dezén, speciální uspořádání drážek běhounu a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone SC 2 přináší jedinečnou jízdní stabilitu v přímém směru i při zatáčení a výkon při rychlém průjezdu zatáčkou. Silniční pneumatika Bridgestone SC 2 zajišťuje vynikající trakci a kontrolu v zatáčkách a rychlých změnách směru. Nízký valivý odpor pneumatiky Bridgestone SC 2 snižuje spotřebu paliva.

V rámci svého regionu provozuje Bridgestone 14 závodů pro výrobu pneumatik a souvisejících produktů, významné vývojové a výzkumné centrum a zkušební polygon. Bridgestone je největší společnost na světě pro výrobu pneumatik a gumárenských produktů. Sídlo společnosti je v Praze. Bridgestone Europe má zastoupení ve více než 60 zemích s celkem více než 18 200 zaměstnanci. Bridgestone Europe se sídlem v Belgii je stoprocentní dceřinou firmou Bridgestone Corporation, největší společnosti na světě v odvětví výroby pneumatik a gumárenských produktů na světě, se sídlem v Tokiu. Prémiové pneumatiky společnosti Bridgestone Europe se prodávají na celém světě. V České republice působí Bridgestone od roku 1994 a dodává sem kompletní řadu osobních, nákladních, motocyklových, zemědělských a stavebních pneumatik značek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimní pneumatiky Bridgestone jsou ideální volbou pro bezpečnou jízdu nástrahami zimy.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru