Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Silniční

Bridgestone T 31

  • Přejít na testy pneumatiky
Rozměry
Šířka
190
Profil
50
Průměr
R17
73W
TL,R
Počet směsí: 2 Konstrukce: Radiální

Unikátní směs pneumatiky Bridgestone T 31 dodává excelentní přilnavost. Pneumatika Bridgestone T 31 je navržena pro dlouhou životnost a pohodlnější jízdu a má navržený běhoun pro vynikající přilnavost. Silniční pneumatika...
Více informací

-29%
T 31
-29%

Unikátní směs pneumatiky Bridgestone T 31 dodává excelentní přilnavost. Pneumatika Bridgestone T 31 je navržena pro dlouhou životnost a pohodlnější jízdu a má navržený běhoun pro vynikající přilnavost. Silniční pneumatika Bridgestone T 31 zajišťuje vynikající trakci a kontrolu v zatáčkách a rychlých změnách směru. Silniční pneumatika Bridgestone T 31 poskytuje vysoký jízdní komfort a velmi přesné ovládání motocyklu. Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik Bridgestone T 31 na tvrdém povrchu. Silniční pneumatiky s prvotřídní stabilitou, silným záběrem, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonem. Nízké opotřebení pneumatik Bridgestone T 31 prodlužuje životnost běhounu. Precizní zatáčení, moderní dezén, speciální uspořádání drážek běhounu a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone T 31 přináší jedinečnou jízdní stabilitu v přímém směru i při zatáčení a výkon při rychlém průjezdu zatáčkou. Pneu nabízí skvělý brzdný výkon na mokré i suché vozovce. Přesné řízení, klidná jízda a vynikající držení stopy. Dezén pneumatiky Bridgestone T 31 zajišťuje lepší trakci, zlepšuje samočištění a maximalizuje jízdní komfort. Nízký valivý odpor pneumatiky Bridgestone T 31 snižuje spotřebu paliva. Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči opotřebení. Pneu Bridgestone T 31 má zesílenou konstrukci pro lepší odolnost proti průrazu pneumatiky. Silniční pneumatika Bridgestone T 31 poskytuje dobrý poměr mezi přilnavostí a výdrží pneumatiky. Dlouhé životnosti a vynikajících jízdních vlastností je dosaženo kombinací moderní směsi a designu vzorku. Silniční pneumatiky Bridgestone splňují nejpřísnější normy. Bridgestone T 31 je spolehlivá pneumatika nabízející vše, co jezdec potřebuje, stabilní konstrukce poskytuje přesné ovládání a tichou jízdu.

V rámci svého regionu provozuje Bridgestone 14 závodů pro výrobu pneumatik a souvisejících produktů, významné vývojové a výzkumné centrum a zkušební polygon. Bridgestone je největší společnost na světě pro výrobu pneumatik a gumárenských produktů. Sídlo společnosti je v Praze. Bridgestone Europe má zastoupení ve více než 60 zemích s celkem více než 18 200 zaměstnanci. Bridgestone Europe se sídlem v Belgii je stoprocentní dceřinou firmou Bridgestone Corporation, největší společnosti na světě v odvětví výroby pneumatik a gumárenských produktů na světě, se sídlem v Tokiu. Prémiové pneumatiky společnosti Bridgestone Europe se prodávají na celém světě. V České republice působí Bridgestone od roku 1994 a dodává sem kompletní řadu osobních, nákladních, motocyklových, zemědělských a stavebních pneumatik značek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimní pneumatiky Bridgestone jsou ideální volbou pro bezpečnou jízdu nástrahami zimy.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru